Výrobca: Cannavita
Kód produktu: 4038
EAN 8588007028040
Dodanie: 1-3 dni
3.55€
Bez DPH: 2.96€
Varianty

Množstvo

Konopný čaj 100% je ručne zbieraný a spracovaný čaj pestovaný na Slovensku. Starostlivo sušený pre zachovanie cannabinoidov, terpénov a flavonoidov, ekologické poľnohospodárstvo pestované bez použitia umelých hnojív, chemických postrekov alebo geneticky modifikovaných organizmov.

Je vyrobený z kvetov a listov povolenej odrody technického konope. Nemá psychoaktívne účinky. Nie sú známe žiadne kontraindikácie.

Vhodný aj pre deti a tehotné ženy. Jeho blahodárne účinky sú známe už celé stáročia.

POUŽITIE: vhodný pri nespavosti, migrénach, bolestiach kĺbov, svalových kŕčoch, fantómových bolestiach, bolestiach všeobecne, astme, dýchacích ťažkostiach, cukrovke, poruchách spánku a nálady. Používa sa ako podporný prostriedok pri mnohých ochoreniach (Parkinsonova, Crohnova a Alzheimerova choroba, reumatická artritída, následky chemoterapie pri liečbe rakoviny, psychické ťažkosti, alkoholizmus, tbc, skleróza multiplex a mnohé ďalšie). Pravidelným pitím čaju získate silnejšiu imunitu, pevnejšie kosti a zuby, tiež správnu hladinu cholesterolu.Podporuje trávenie a funkcie vnútorných orgánov. 

UPOZORNENIE: Neodporúča sa pri vážnych psychických ochoreniach, schizofrénii. Jeho antibiotické, antiseptické, analgetické a celkovo hojivé vlastnosti sú známe odpradávna. Vhodný je tiež na kuchynskú úpravu, prípravu odvarov, výťažkov, obkladov, kúpeľov, inhalačných kúr, atď.

PRÍPRAVA: jednu vrchovatú PL zalejte 0,5L zovretej vody. Nechajte lúhovať 7-10 minút.

SKLADOVANIE: skladovať v suchu

KRAJINA PÔVODU: Slovenská republika