Výrobca: Cannavita
Kód produktu: 4284
EAN 8588007028170
Dodanie: 1-3 dni
4.55€
Bez DPH: 3.79€
Varianty

Množstvo

Konopný čaj porciovaný, ručne zbieraný, ručne triedený, starostlivo sušený pre zachovanie cannabinoidov, terpénov a flavonoidov, ekologické poľnohospodárstvo pestované bez použitia umelých hnojív, chemických postrekov alebo geneticky modifikovaných organizmov.

  • vhodný pri nespavosti, migrénach, bolestiach kĺbov, svalových kŕčoch, fantómových bolestiach, astme, dýchacích ťažkostiach, cukrovke, poruchách spánku a nálady.

Používa sa pri podporný prostriedok pri mnohých ochoreniach (Parkisonova, Crohnova a Alzheimerova choroba, reumatická artritída, alkoholizmu,..)

Pravidelným pitím čaju získate silnejšiu imunitu, pevnejšie kosti a zuby, tiež správnu hladinu cholesterolu.

Osoby, ktoré netrpia zdravotnými problémami sa po užívaní konopného čaju cítia lepšie:

  • neobsahuje kofeín a triesloviny
  • pre pokojnú atmosféru
  • posilnenie imunity
  • zlepšenie trávenia
  • úľava od bolesti
  • pokojný spánok

UPOZORNENIE: neodporúča sa pri vážnych psychických ochoreniach, schizofrénii. Jeho antibiotické, antiseptické, analgetické a celkovo hojivé vlastnosti sú známe odpradávna. Vhodný je tiež na kuchynskú úpravu, prípravu odvarov, výťažkov, obkladov, kúpeľov, inhalačných kúr, atď.

ZLOŽENIE: 70% listy a kvet povolenej odrody technickej konope, 30% list mäty priepornej, (ručný zber)

  • v konopnom čaji nájdete obrovské množstvo dôležitých živín vrátane omega-3 mastných kyselín, železa, vápnika, horčíka, draslíka a vitamíny A, C, E, D a širokú škálu B. Nájdeme v ňom i kanabidiol, ktorý má ešte silnejšie antioxidačné účinky než dobre známy a ospevovaný vitamín C. Liečivé účinky sa zvýšia pridaním konopného oleja, poprípade kúskom masla. Doporučujeme sladiť konopným sirupom, alebo medom. Konopný čaj neobsahuje kofeín.

PRÍPRAVA: čajové vrecúško zalejte 0,5L cca 90°C vodou. Nechajte lúhovať 8 minút.

OBSAH BALENIA: 15 čajových vrecúšok s hmotnosťou 27 g

SKLADOVANIE: skladovať v suchu

KRAJINA PÔVODU: Slovenská republika

ZDROJ: www.cannavita.life