Výrobca: Mix.it
Kód produktu: 4693
EAN 8595685218083
Dodanie: 1-3 dni
1.00€
Bez DPH: 0.83€
Varianty

Množstvo

Pochúťka pre všetkých, ktorí hľadajú poriadnu porciu bielkovín, radi si pochutnajú na slanom karameli a čokoláde, ale snažia sa minimalizovať príjem cukrov - v každej tyčinke nájdete 30 % bielkovín a len 3,8 g cukru.

Proteínová zložka obsahuje kvalitný srvátkový proteínový koncentrát spracovaný metódou CFM a micelárny kazeín, ktorý proteíny do tela uvoľňuje pomalšie a zasýti na dlhšiu dobu.

Chuť slaného karamelu božsky dopĺňajú kúsky proteínovej čokolády a prémiové arašidy. Každá Mixitka vám navyše dodá vysokú porciu vlákniny z dvoch zdrojov na zdravé zažívanie z čakanky a kukurice. S

POUŽITIE: skvelé na desiatu, po športe a do každého pracovného aj výletného batohu. :-)

ZLOŽENIE: rozpustná kukuričná vláknina 25 %, micelárny kazeín 16,9 %, vláknina z koreňa čakanky 11,1 %, CFM instantní srvátkový proteínový koncentrát 10,9 %, proteínová čokoláda 10 % (kakaová hmota, micelárny kazeín 30 %, cukor, kakaové maslo, emulgátor: sójový lecitín; v horkej čokoláde obsah kakaovej sušiny najmenej 58 %), pražené arašidy 9 %, karamelový prášok 7 % (odstredené mliekosrvátka, cukor, maslo), arašidové maslo 6 %, glycerol 3,7 %, soľ himalájska 0,4 %

ČO JE TO KAZEÍN?

V mlieku a v mliečnych výrobkoch sa nachádzajú bielkoviny v dvoch podobách - kazeíne (cca 80% podiel) a srvátke (cca 20% podiel). Kazeín predstavuje pomalšie trávenú formu bielkoviny - žalúdku trvá približne 5-7 hodín, kým ho rozloží na menšie časti a posunie do ďalších častí tráviaceho traktu. Skvelou vlastnosťou kazeínu je, že je antikatabolický, čo v praxi znamená, že bráni rozpadu svalových vláken. A pretože sa dlho trávi, prísun dôležitých aminokyselín k svalom pretrváva dlhší čas. Z tohto dôvodu sú výživové doplnky na báze kazeín proteínu skvelé k užívaniu vo večerných hodinách či v noci. Kazeín proteín sa vyrába opakovaným premývaním kazeínu získaného z mlieka, čo vedie k zvýšeniu jeho “čistoty” až na úroveň 96 percent. Následne je takto očistený kazeín dehydrovaný (zbavený prebytočnej vody) a upravený do výslednej práškovej podoby.

ALERGÉN: môže obsahovať stopy lepku, iných škrupinových plodov, sezamu

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

  • Energia: 1363 kJ / 325,61 kcal
  • Tuky: 13,0 g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 4,28 g)
  • Sacharidy: 33,0 g (z toho cukry: 8,9 g)
  • Bielkoviny: 30,0 g
  • Vláknina: 24 g
  • Soľ: 0,53 g

SKLADOVANIE: v suchu, mimo zdroja tepla a priameho slnečného žiarenia

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

Štítky: mixit