Výrobca: GreenBay
Kód produktu: 499
EAN 5060138631120
Dodanie: 1-3 dni
14.50€
Bez DPH: 12.08€

Množstvo

Jablčný ocot s 10+ RAW Active MANUKA medom je nepasterizovaný a nefiltrovaný jablčný ocot v kombinácii s Active Manuka medom je pre jeho mimoriadne priaznivé účinky pre ľudský organizmus veľmi prospešný. Táto jedinečná zmes, patriaca do skupiny tzv. SUPERFOODS, je významným zdrojom beta karoténu, dôležitého v boji proti voľným radikálom, ktoré sú asociované z viacerými degeneratívnymi ochoreniami. Spĺňa kritéria surovej stravy (RAW FOOD).

Vďaka obsahu železa, zinku a B vitamínov pomáha Active Manuka med telu absorbovať z jedla dôležité minerály ako vápnik a horčík. 100% nepasterizovaný jablčný ocot obsahuje 18 minerálov vrátane draslíka, ktorý je potrebný pre odstraňovanie nadbytočnej vody a toxínov. Ocot je ľahko zakalený s prirodzenou usadeninou, tzv. "mother" ktorá obsahuje najviac enzýmov a živín.

PRÍPRAVA: užívajte 2 polievkové lyžice denne samotne alebo si pripravte osviežujúci nápoj zmiešaním dvoch polievkových lyžíc octu s vodou, sirupom zo zázvoru alebo iným nápojom. Ocot môžete použiť na obklad. Produkt je nefiltrovaný a nepasterizovaný, takže môže obsahovať sediment.

Tip: Vhodný aj ako dressing na ryžu, ovocie a studené alebo teplé šaláty.

ZLOŽENIE: jablčný ocot nepasterizovaný a nefiltrovaný (75%), 10 + Active Manuka med  (20%),  Kamahi med (100% RAW - tepelne neupravované). Prírodný zákal - dobre pretrepte.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100ML:

  • Energia: 343kJ
  • Tuky: 0,1g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 0g)
  • Sacharidy: 20g (z toho cukry: 20g)
  • Sodík: 8g
  • Soľ: 0g

SKLADOVANIE: chráňte pred priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Nový Zéland

ZDROJ: www.palisades.sk