Výrobca: Ecover
Kód produktu: 1132
EAN 5412533414547
Dodanie: 1-3 dni
11.20€
Bez DPH: 9.33€

Množstvo

Koncentrovaný tekutý prostriedok na pranie bieleho i farebného prádla z rastlinných a minerálnych surovín.
Je vhodný na pranie v práčke i pri nízkych teplotách, možno ho použiť aj na ručné pranie. Je vyrobený na prírodnej báze, preto chráni vašu pokožku.

Neobsahuje látky petrochemického pôvodu ani optické zosvetlovače. Výrobok obsahuje vysoko účinné minerálne a rastlinné zložky, ktoré sa rýchlo biologicky rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Obal 100% recyklovateľný, netestované na zvieratách, certifikát Vegan.

ZLOŽENIE: 5-15 %: aniontové a neiontové povrchové aktívne látky. < 5 %: mydlo, parfémy (Limonene, Linalool, Geraniol), Enzymy. Ďalší: Voda, alkohol denaturovaný, Citrát sodný, Glycerin,  kyselina mliečna.

BEZPEČNOSŤ: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Pri pretrvávaní ťažkosti s očami: Vyhľadajte lekársku pomoc, mate po ruke obal alebo štítok výrobku.

DÁVKOVANIE: 1 odmerka = 35 ml.

  • Pranie v pračke (4 - 5 kg): nalejte dávku do dávkovača pračky.
  • Pri znečistení:  miernom - 50 ml (mäkká voda), viac znečistené - 70 ml (tvrdá voda).
  • Praní v pračke (6 - 8 kg): + 30 ml
Výrobky ECOVER sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Starostlivo sú vyberané zložky z obnoviteľných zdrojov, ktoré:

  • sú vhodné pre citlivú pokožku
  • majú najvyššiu biologickú rozložiteľnosť
  • majú veľmi nízku úroveň toxicity pre život vo vode

ECOVER netestuje svoje výrobky na zvieratách, ani použité zložky. Namiesto toho používa alternatívne metódy. Plastové fľaše, etikety a uzávery sú 100% recyklovateľné. ECOVER figuruje vďaka k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN.

KRAJINA PÔVODU: EU