Výrobca: Tierra Verde
Kód produktu: 1512
Dodanie: 1-3 dni
13.00€
Bez DPH: 10.83€
Varianty

Množstvo

Levanduľový éterický olej patrí medzi najvšestrannejšie a najobľúbenejšie silice.

Jeho jemná kvetinová vôňa podporuje relaxáciu, rozpúšťa vnútorné napätie a upokojuje najmä pred spaním. 

  • do aróma lampy (3-5 kvapiek) alebo do difuzéru
  • na masáž v kombinácii s rastlinnými olejmi (6 kvapiek do 30 ml oleja)
  • levanduľová silica je vďaka svojej nevtieravej vôni vhodná na pranie uterákov, spodnej bielizne aj detského oblečenia (niekoľko kvapiek esenciálneho oleja nakvapkajte na vrecko s mydlovými orechmi alebo pridajte do Pracieho gélu z mydlových orechov bez vône), viac tipov nájdete v našej brožúre Voňavé upratovanie s  prírodnými silicami
  • nepoužívajte vnútorne a neriedené na pokožku, chráňte oči a chráňte pred deťmi

Pôda a slnko, stáročné skúsenosti miestnych pestovateľov a destilérov - levanduli z francúzskej Provincii sa jednoducho žiadna iná nevyrovná. Naša silica pochádza z kvetov a stoniek druhu Lavandula hybrida sp. Grosso. Vysokú kvalitu prírodného éterického oleja zaisťuje šetrná parná destilácia.

Naše BIO éterické oleje vznikajú s rešpektom k životnému prostrediu aj ľuďom, ktorí pestujú a spracúvajú suroviny na ich výrobu.

!! Zvážte, či netrpíte alergiou. Prírodné rastlinné extrakty ju môžu, rovnako ako akékoľvek iné látky, vyvolávať. Tento olej nie je vhodný pre tehotné ženy, malé deti a osoby s vysokým krvným tlakom.

POUŽITIE: použiť ju môžete aj pri výrobe domácej kozmetiky, na neutralizáciu nežiadúcich pachov alebo odpudenie hmyzu.

ZLOŽENIE: Lavandula Hybrida Grosso Herb Oil, Linalool*, Limonene*, Geraniol*, Coumarin*, Eugenol*, Benzyl Benzoate*. *- prírodného pôvodu

UPOZORNENIE: nie je určená na priamu aplikáciu na pokožku alebo na konzumáciu. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí.

SKLADOVANIE: skladujte v chlade a chráňte pred priamym slnečným žiarením

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika