Výrobca: Tierra Verde
Kód produktu: 389
Dodanie: 1-3 dni
7.10€
Bez DPH: 5.92€

Množstvo

Osviežte sa každý deň energizujúcou citrusovou vôňou sprchového gélu na báze extraktu z mydlových orechov a najjemnejších tenzidov z kokosového oleja.

Vďaka optimálnemu pH nenarušuje a nevysušuje kožu.

AKO FUNGUJE?


  • sprchový gél s maximálne šetrným a netoxickým zložením. Na rozdiel od mnohých bežných produktov neobsahuje ropné deriváty, syntetickú parfumáciu, farbivá, sulfáty (priemyselné penidlá) ani dráždivé aniónaktívne tenzidy a je stabilizovaný len jemnými potravinárskymi konzervantmi
  • úžasnú citrusovú vôňu gélu dodáva bio silica z vavrínu kubébového, ktorá každé sprchovanie povýši na aromaterapeutickú procedúru

POUŽITIE: malé množstvo gélu vmasírujte do vlhkej pokožky a potom dôkladne opláchnite vodou. Kúpeľ môžete spojiť aj s jemným peelingom, keď gél aplikujete prírodnou lufou. Pokiaľ gél nevytvára prebohatú penu, nie je to závada a neuberá mu to na účinnosti. Na rozdiel od konvenčných produktov totiž neobsahuje priemyselné penidlá, ktoré môžu dráždiť pokožku.

ZLOŽENIE (INCI): Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Lauryl Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Lauryl Glucose Carboxylate, Camellia Sinensis Leaf Extract (Bio), Alcohol denat., Xanthan Gum, Citric Acid, Sapindus Mukorossi Fruit Extract, Sodium Benzoate, Sodium Chloride, Potassium Sorbate, Litsea Cubeba Fruit Oil (Bio), Limonene, Citral.

BEZPEČNOSŤ: Suroviny sú volené tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Pri výrobe produktov a používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Výrobok neobsahuje ropné deriváty, syntetickú parfumáciu, farbivá, sulfáty (priemyselné penidlá) ani dráždivé aniónaktívne tenzidy.

Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

Štítky: tierra-kozmetika