Výrobca: Ecover
Kód produktu: 1139
Dodanie: 1-3 dni
4.78€
Bez DPH: 3.98€

Množstvo

Ekologický čistiaci prostriedok na podlahu so sviežou citrusovou vôňou, ktorý je vhodný najmä na podlahy z prírodných materiálov.

POUŽITIE: Odstraňuje špinu a mastnotu, je šetrný k životnému prostrediu. Keď budete tento prostriedok používať pravidelne, dostane vaša podlaha prirodzený lesk.

Používajte na povrchy ako prírodný kameň, neglazované dlaždice a betónové podlahy. Nehodí sa na voskované, lakované a leštené podlahy.

ECOVER netestuje svoje výrobky na zvieratách, ani použité zložky. Namiesto toho používa alternatívne metódy. Plastové fľaše, etikety a uzávery sú 100% recyklovateľné. ECOVER figuruje vďaka k svojmu prínosu k ochrane životného prostredia na čestnej listine 500 vybraných firiem OSN.

KRAJINA PÔVODU: Belgicko

POUŽITIE:

ZLOŽENIE: 15-30 %: mydlo (Lanový olej). < 5 %: parfum (obsahuje limonen; môže vyvolať alergiu, citral). Ďalší: voda

DÁVKOVANIE: Pridajte 30 ml (vrchnáčik je 35 ml) do pol vedra s vlažnou vodou (cca 5 l). Použite mop, handru na podlahu alebo kefu. Nechajte podlahu uschnúť.

UPOZORNENIE:

VAROVANIE:  Obsahuje Limonene (D-) EUH208 - Obsahuje (R) -p- mentha-1,8- diene; d-limonene (5989-27- 5) - Môže vyvolať alergickú reakciu. Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovajte mimo dosahu detí. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Oči po zasiahnutí niekoľkokrát vyplachujte vodou, ak máte kontaktné šošovky, pokúste sa ich vybrať. Ak problémy s očami neprestavajú, vyhľadajte lekársku pomoc, majte po ruke obal z produktu. 

KRAJINA PÔVODU: Belgicko