Výrobca: Collalloc
Kód produktu: 1013
EAN 8594185990017
Dodanie: 1-3 dni
27.90€
Bez DPH: 23.25€

Množstvo

Collaloc je morský kolagén pre váš aktívny a zdravý životný štýl s obsahom 3300mg čistého morského kolagénu - najvyšší obsah na trhu.

Podporuje prirodzenú krásu, pohyb bez bolesti, zdravie a imunitu. Nespôsobuje žiadne alergické reakcie.

Čistý a účinný biokatívny morský kolagén bez prísad je bezlepková raw potravina, ktorá je vhodná aj ako doplnok stravy pri diétach a rôznych obmedzeniach stravy.

Kolagén má v ľudskom tele zásadnú úlohu. Je to dôležitá stavebná bielkovina, ktorá sa nachádza vo väčšine tkanív - v pokožke, chrupavkách, kĺboch, kostiach. Má vplyv na kvalitu vašich vlasov, nechtov a zubov. Kolagén nie je v tele len na krásnu pleť, pozitívne pôsobí na pohybový aparát, pôsobí proti bolesti a rýchlejšie sa regenerujete po cvičení.

Naše telo si tvorí kolagén len do určitého veku. Od 25 roku života jeho produkcia klesá a po 40 je na úplnom minime. To sa môže prejaviť bolesťami kĺbov, výskytom vrások a celkovo horším vzhľadom. Doplňte si kolagén a predĺžte si mladosť. Budete sa cítiť lepšie a bude to na vás vidieť.

Collalooc morský kolagén je TROJZLOŽKOVÝ! Existuje viac než 27 typov kolagénu, pričom z 90% ide o kolegén typu I, ktorý sa nachádza v pokožke, v šlachách a kostiach. Typ I stimuluje tvorbu vlastného kolagénu a pôsobí ako stavebný prvok. Typ II, je predovšetkým v chrupavkach a väzivách a typ III (rovnako ako kolagén typu I) sa nachádza v koži a v kostiach.
Collaloc dopĺňa pri pravidelnom užívaní hladinu všetkých typov kolegénu, takže pokrýva potreby celého tela.

Účinky biokatívneho morského kolágénu:

  • posilňuje vlasy a nechty
  • prospieva chrupavkám, kĺbom
  • pozitívne pôsobí na pohybový aparát
  • podporuje regeneráciu
  • pomáha pri celulitíde aj na strie
  • pôsobí proti pigmentovým škvrnám
  • podporuje rast svalovej hmoty (vhodné pre športovcov)
  • pôsobí proti vzniku vrások

DÁVKOVANIE:  1 vrecúško 1× denne. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Balenie collallocu zodpovedá ideálnej mesačnej dávke, ktorá je vhodná pre dosiahnutie krátkodobého výsledku, ale aj dlhodobej starostlivosti o telo. Doporučujeme si spraviť 3 mesačnú kúru. Potom môžete pokračovať aj naďalej s užívaním alebo si zvoliť individuálny režim užívania. 

Konzumujte zároveň spolu s vitamínom C, aby sa kolagén lepšie vstrebal.


ZLOŽENIE: hydrolyzovaný kolagén z rýb,obsahuje typ I, II a III

POUŽITIE: obsah 1 vrecúška (3,3 g) rozmiešajte v 200-300 ml pitnej vody, ovocného džúsu, mlieka alebo iného nápoja a vypite. Pri miešaní v tekutinách prášok nasypte do suchej nádoby a následne zalejte tekutinou

SKLADOVANIE: skladujte v suchu a chlade pri teplote 4-25°C, chránte pred priamym slnečným žiarením a sálavým teplom

UPOZORNENIE: výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nie je vhodný pre deti a tehotné ženy. Ukladajte mimo dosahu malých detí!

HMOTNOS5 OBSAHU: 99g, vystačí na 30 dní (30 x 3,3g)

KRAJINA PÔVODU: Švajčiarsko
Štítky: kolagén