Výrobca: Himalyo
Kód produktu: 2133
EAN 8594193241170
Dodanie: 1-3 dni
11.90€
Bez DPH: 9.92€
Varianty

Množstvo

Rastlinné kapsule skrývajú šetrne pripravený a koncentrovaný extrakt z plodov kustovnice pestovanej vo vysokohorských oblastiach Tibetu.

Vysoká nadmorská výška, blízkosť silného slnka a veľké rozdiely denných a nočných teplôt vdychujú život rastlinám, kvetom a plodom, ktoré obsahujú výrazne vyššiu koncentráciu účinných nutričných látok než rovnaké druhy vypestované inde.

PROCES ZÍSKANIA: prášok sa z plodov kustovnice získava formou studeného sušenia, ktoré dovoľuje uchovať nutrienty kustovnice v celom ich spektre. Koncentrovaný prášok je potom naplnený do rastlinných kapsúl a je teda vhodným doplnkom stravy aj pre vegánov.

  • goji kapsule dodávajú telu potrebnú vitalitu a nabijú Vás energiou na celý deň. Vďaka vysokému obsahu prírodných antioxidantov tiež prispievajú k detoxikácii organizmu a sú vhodným doplnkom rôznych druhov diét. V neposlednom rade pomáha goji spomaľovať proces starnutia a je tak považované za elixír mladosti, zdravia a krásy.
  • jediná kapsula obsahuje rovnakú dávku zdraviu prospešných látok ako sto plodov kustovnice.

ZLOŽENIE 1kaps.: BIO extrakt z plodu kustovnice činskej (Lycium chinense) 500mg, rastlinná kapsula (hydroxypropylmetylcelulóza), plnivo - rastlinný stearan horečnatý (10 mg).

DÁVKOVANIE: 1 kapsula 2x denne

BALENIE OBSAHUJE: 60 kapsúl

CELKOVÁ HMOTNOSŤ 1 KAPSULY: 600mg

UPOZORNENIE:výrobok nie je určený pre deti. Užívanie v čase tehotenstva a dojčenia konzultujte so svojím lekárom. Výživové doplnky nie sú určené na používanie ako náhrada pestrej stravy.

Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie!

SKLADOVANIE: uchovajte na tmavom a suchom mieste pri teplote od 10°-25°C.

KRAJINA PÔVODU: Tibet

ZDROJ: www.himalyo.cz