Výrobca: Ameon
Kód produktu: 2856
EAN 8588005799027
Dodanie: 1-3 dni
17.80€
Bez DPH: 14.83€
Varianty

Množstvo

100% Tekvicový olej vyrábaný tradičným spôsobom z tekvíc z oblasti malozlievského chotára od spoločnosti AMEON.

Je určený v prvom rade na priamy konzum. Pravidelným úžívaním malého objemu (zvyčajne 1 lyžice ráno a večer) predíjdete množstvu zdravotných problémov a dodáte Vášmu organizmu množstvo potrebných látok.

POUŽITIE: popri priamom užívaní je olej veľmi vhodný ako dochucovadlo množstva jedál, či nezameniteľná dekoračná poleva.

Technológia výroby pochádza z oblasti rieky Mura v Slovinsku. Táto oblasť sa vyznačuje úrodnou pôdou vhodnou na pestovanie tekvíc a dlhoročnou tradíciou ručnej výroby tekvicového oleja.
Ručne vyrábané tekvicové oleje sa odlišujú jemnými rozdielmi v spôsobe výroby, vďaka ktorým sú jedinečné svojou typickou chuťou. Domáci výrobca musí mať cit pre tradičnú prípravu oleja a popri rodinnom recepte tiež potrebné vedomosti a zručnosti.

DÁVKOVANIE: len 2 polievkové lyžice denne vám pomôžu predchádzať problémom s prostatou. Tieto problémy prichádzajú s pribúdajúcim vekom. Viaceré vedecké štúdie preukázali, že tekvicový olej pozitívne ovplyvňuje žľazy prostaty a tým pôsobí na jej zdravie.

ZLOŽENIE: 100% tekvicový olej

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100ML:

  • Energia: 3382 kJ/823 kcal
  • Tuky: 91g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 18g)
  • Sacharidy: 0g (z toho cukry: 0g)
  • Bielkoviny: 0g
  • Soľ: 0g

Bez pridaných chemických a konzervačných látok a farbív.

SKLADOVANIE: skladujte v suchu, chráňte pred teplom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení skladujte v chlade.

KRAJINA PÔVODU: Slovinsko
Štítky: prostata