Výrobca: Shahnar
Kód produktu: 989
EAN 4760167580017
Dodanie: 1-3 dni
8.50€
Bez DPH: 7.73€
Varianty

Množstvo

100% šťava z granátových jabĺk. Lisovaná za studena, neriedená, bez konzervačných látok, pridaného cukru a farbív.

Granátové jablká sú vypestované na plantážach, kde sú spracované do finálneho produktu. Ide o kvalitné certifikované produkty značky ShahNar, ktoré sú vyrobené a spracované pod jednou strechou "IN HOUSE" Je ekologicky čistá a vyrobená z prírodného ovocia, priamo lisovaná, bez pridaného cukru a bez konzervantov. Filtrovaná a jemne pasterizovaná pri teplote +65°C .

POUŽITIE: denne 30ml, samotná alebo zmiešaná s inou šťavou alebo vodou. Pred otvorením potriasť. Po otvorení skladovať v chlade a spotrebovať do 3-4 dní. Nie je náhradou pestrej stravy.ZLOŽENIE: 100% šťava z granátových jabĺk (nie z koncentrátu)

ZAUJÍMAVOSŤ: "Shahnar" je jedným z najväčších pestovateľov granátových jabĺk v Azerbajdžane. Už viac ako desať rokov fungujeme pod heslom "Našou odlišnosťou je naša kvalita". Ich produkty sú špeciálne pripravované z vysoko kvalitných odrôd granátového jablka pestovaných podľa medzinárodných štandardov, o ktoré sa starajú vysokokvalifikovaní agronómovia v granátových sadoch vysadených na 60 hektároch pôdy v dedine Karrar v oblasti Kurdamir v Azerbajdžane.VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100ML:

  • Energia: 55kJ
  • Tuky: 0,01g
  • Sacharidy: 13g
  • Vápnik: 11mg
  • Železo: 0,1mg

SKLADOVANIE: Po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do 3-4 dní od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Možná usadenina na dne je prirodzeného charakteru a nie je závadou.

KRAJINA PÔVODU: Azerbajdžan