Výrobca: EQUA
Kód produktu: 0000
EAN 3830054682566
Dodanie: 1-3 dni
9.95€
Bez DPH: 8.29€
Varianty

Množstvo

Aj vy preferujete zdravý životný štýl a doma Vám ešte chýba zdravá fľaša?

Máme pre Vás riešenie! Zdravá fľaša EQUA je tu práve pre Vás. 

Štýlový dizajn a jej praktické vlastnosti z nej robia Vášho nového spoločníka do práce, na šport, do školy a škôlky, na cesty, skrátka na každý deň.

Vyrobená je zo špeciálneho materiálu Tritan, ktorý odoláva teplotám až do 100 stupňov celzia, takže je vhodná tak na teplé nápoje (káva, čaj) ako aj studené (voda, džús).

Zdravá fľaša EQUA je vyrobená z organických materiálov a neobsahuje žiadne škodlivé látky ako napríklad BPA, ktoré sa nachádza v niektorých plastoch. 

Údržba je veľmi jednoduchá, môžete ju umývať ručne, ale aj v umývačke riadu. (ak na umývanie používate umývačku riadu - pozor, časom sa podtlač z fľaše stratí).

  • A nezabudnite, ročne ľudstvo spotrebuje asi 1,5 milióna ton plastových fliaš, z nich sa recykluje sotva 20 % a zvyšných 80 % sa vyhadzuje a rozkladá v prírode takmer 500 rokov. A preto prispejte aj vy k ochrane životného prostredia. Zdravá fľaša EQUA šetrí nielen životné prostredie, ale aj Vašu peňaženku, pretože voda z vodovodu je rovnako kvalitná ako balená voda z obchodu, ale podstatne lacnejšia.

Tak začnite deň s našou zdravou fľašou EQUA. Skvelé riešenie za super cenu.

ROZMERY: výška 21cm, priemer 7 cm, má popruh na ruku

OBJEM: 0.6l

MATERIÁL: Eastman Tritan, plast BPA free

VRCHNÁK: šróbovací závit

KRAJINA PÔVODU: Čína