Výrobca: Planet Ayurveda
Kód produktu: 4516
EAN 14781602
Dodanie: 1-3 dni
19.90€
Bez DPH: 16.58€

Množstvo

Moringa olejodárna (Moringa oleifera) predstavuje bohatý zdroj vitamínov, minerálov a aminokyselín. V kapsuliach je použitý silný extrakt z kôry stromu, ktorý sa v Indii využíva pre svoj pozitívny vplyv na celý kardiovaskulárny systém. 

POUŽITIE: 

  • má antioxidačné účinky a pozitívny vplyv na zvýšenie obranyschopnosti pred rôznymi infekciami. Extrakt z kôry moringy sa využíva pri kardiovaskulárnych ochoreniach, na zlepšenie cirkulácie krvi a zníženie vysokého krvného tlaku. Moringa z hľadiska ajurvédy znižuje dóše Vata a Kapha.
  • spolu s ďalšími bylinami sa používa na zápal močových ciest a infekciách močových ciest, pričom sa využíva antibiotický účinok kôry stromu. Z tohto dôvodu sa nepoužíva extrakt z listov ale z kôry. Kôra je rovnako ako listy bohatým zdrojom živín, ale navyše má výhodu vo svojom antibiotickom pôsobení. 
  • Moringa je bohatým zdrojom mnohých živín. Predovšetkým je to vitamín E, vitamíny skupiny B, železo, zinok, mangán aj vitamín C. Je vhodné ju užívať vždy pri celkovej slabosti na dodanie potrebnej výživy.

ZLOŽENIE: kapsuly Moringa Planet Ayurveda obsahujú štandardizovaný extrakt v pomere 12:1 z kôry stromu Moringa oleifera (Moringa olejodárna). Poťah kapsuly z celulózy rastlinného pôvodu.

OBSAH JEDNEJ KAPSULY: 500 mg štandardizovaného extraktu.

DÁVKOVANIE: 1-2 kapsuly 1 - 2 x denne

BALENIE OBSAHUJE: 60 ks kapsúl

UPOZORNENIE: pre lepší účinok odporúčame dodržať medzi jedlom a ajurvédskymi produktami aspoň pol hodinu, ideálne hodinu.

Kapsuly sú:

  • 100% vegetariánske
  • čisto prírodný produkt bez akýchkoľvek chemikálií, aditív či lacných plnív
  • v kapsuliach sa používa vysoko účinný štandardizovaný extrakt z rastliny (nepoužíva sa surový prášok z rastliny a nepridávajú sa do kapsuli žiadne ďalšie prídavné látky)

SKLADOVANIE: skladujte v suchu

KRAJINA PÔVODU: India


ZDROJ: https://www.planetayurveda.sk