Výrobca: Yellow & Blue
Kód produktu: 4330
Dodanie: 1-3 dni
0.70€
Bez DPH: 0.58€

Množstvo

TENTO TOVAR JE MOŽNÉ ZAKÚPIŤ LEN V PREDAJNI.

Stačí si doniesť vlastnú nádobu (akúkoľvek veľkosť) a my Vám prostriedok načapujeme :) Šetrime našu planétu.

Koncentrovaný gél na šetrné a ekologické pranie farebnej bielizne bez vône.

Jeho základom je extrakt z mydlových orechov v biokvalite. Jeden liter gélu postačí až na 33 praní.

Prací gél z mydlových orechov je vhodný aj pre pranie detského oblečenia a farebných látkových plienok. Na základe ohlasov zákazníkov ho doporučujeme aj pre alergikov, ekzematikov a osobám s citlivou pokožkou. Tento prostriedok je vhodný na pranie farebnej bielizne, látkových plienok a flísových odevov. 

Koncentrát je vynikajúce riešenie pre vás (neplatíte za zbytočnú vodu) aj prírodu (menej obalového materiálu aj paliva na prepravu).

POUŽITIE: na pranie bežne znečistenej bielizne v rukách aj v práčke, vhodný najmä na farebnú bielizeň (neobsahuje bieliacu zložku)

  • Ručné pranie: cca 15 ml na praciu dávku
  • Pranie v práčke: 30 ml (objem uzáveru fľaše) na prací cyklus (4-5 kg prádla)

Pri väčšom znečistení bielizne:

  • bielizeň pred samotným praním necháme odmočiť: rozpustíme 1-2 lyžice prášku PUER v teplej vode, bielizeň necháme namočenú niekoľko hodín (ideálne celú noc), škvrny ošetríme pred praním buď Žlčovým alebo Olivovým mydlom s citrónovým extraktom

Pri tvrdej vode:

Na bielu bielizeň:

  • pridáme 1-2 lyžice bieliaceho prášku PUER (alebo použijeme Prací prášok z mydlových orechov na bielu bielizeň a látkové plienky, perte najmenej na 55ºC

Teplota prania:

  • gél je účinný už od 30 ºC na ľahké prepranie. Pokiaľ to materiál dovoľuje, perte najmenej na 40 ºC. Pot a mastnota sa lepšie rozpustia.

ZLOŽENIE5-< 15 % extrakt z mydlových orechov, 5-< 15 % neiónové povrchovo aktivné látky, uhličitan sodný, chelačné činidlo (GLDA), glycerol, benzoát sodný, xantánová guma.

UPOZORNENIE: Suroviny v drogérií sa volia tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná voda. Netestuje sa na zvieratách. Výrobok neobsahuje syntetickú parfumáciu ani farbivá.

BEZPEČNOSŤ: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

Štítky: zerowaste, bezobalu