Výrobca: Mix.it
Kód produktu: 4692
EAN 8595685217253
Dodanie: 1-3 dni
1.10€
Bez DPH: 0.92€
Varianty

Množstvo

Privítajte Crème boule, vo francúzskom preklade je to doslova krémová guľa, ktorá pod lahodnou vrstvou výberových datli a kokosu skrýva zamatový krém z piemontských lieskových orieškov.

Je to ďatlový koláčik s kokosom plnený lieskovo-orieškovým krémom s fondánom. 

  •  bez palmového oleja a bez zbytočných umelých prísad a chémie.
Crème boule sú dokonalým zdrojom rýchlej a nebesky dobrej energie, ktorú môžete mať vždy po ruke.

POUŽITIE: na priamu konzumáciu, na zdravé dezerty, ozdobenie cereálnych kaší či na torty :)

ZLOŽENIE: sušené datle 57,7 %, lieskovoorieškový krém 33,3 % (pražené jadrá lieskových orieškov z Piemontu I.G.P. 20 %, hnedý cukor, kakaový prášok so zníženým obsahom tuku, slnečnicový olej, plnotučné sušené mlieko, jedlá soľ, emulgátor: sójový lecitín; prírodný vanilkový extrakt), strúhaný kokos 6,7 %, prášok z kokosového mlieka 2,3 % (prášok z čerstvého kokosového mlieka (87 %), maltodextrín, kazeinát sodný)

ČO JE TO KAZEÍN?

V mlieku a v mliečnych výrobkoch sa nachádzajú bielkoviny v dvoch podobách - kazeíne (cca 80% podiel) a srvátke (cca 20% podiel). Kazeín predstavuje pomalšie trávenú formu bielkoviny - žalúdku trvá približne 5-7 hodín, kým ho rozloží na menšie časti a posunie do ďalších častí tráviaceho traktu. Skvelou vlastnosťou kazeínu je, že je antikatabolický, čo v praxi znamená, že bráni rozpadu svalových vláken. A pretože sa dlho trávi, prísun dôležitých aminokyselín k svalom pretrváva dlhší čas. Z tohto dôvodu sú výživové doplnky na báze kazeín proteínu skvelé k užívaniu vo večerných hodinách či v noci. Kazeín proteín sa vyrába opakovaným premývaním kazeínu získaného z mlieka, čo vedie k zvýšeniu jeho “čistoty” až na úroveň 96 percent. Následne je takto očistený kazeín dehydrovaný (zbavený prebytočnej vody) a upravený do výslednej práškovej podoby.

ALERGÉN: môže obsahovať stopy lepku, iných škrupinových plodov, sezamu, arašidov a časti kôstok.

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

  • Energia: 1737 kJ / 414,95 kcal
  • Tuky: 20,0 g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 9,8 g)
  • Sacharidy: 57,0 g (z toho cukry: 47,0 g)
  • Bielkoviny: 5,0 g
  • Vláknina: 8,6 g
  • Soľ: 0,02 g

SKLADOVANIE: v suchu, mimo zdroja tepla a priameho slnečného žiarenia

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

Štítky: mixit