Výrobca: Tierra Verde
Kód produktu: 1267
Dodanie: 1-3 dni
7.70€
Bez DPH: 6.42€

Množstvo

Drevený hrebeň s rukoväťou je vynikajúci pre každodennú starostlivosť o vaše vlasy. Vyrábaný je RUČNE.

Je vyrobený z krásneho lešteného dreva exotického stromu nesúceho názov nimba a iste vám veľmi rýchlo prirastie k srdcu. Šetrné prečesávanie s týmto nežným pomocníkom chráni štruktúru vlasov aj pokožky hlavy.

VÝHODY PRI POUŽÍVANÍ:

  • výhoda drevených hrebeňov oproti plastovým je tá, že vlasy sa nelámu a nezelektrizujú.
  • vďaka zaobleným zubom je citlivá koža na hlave v bezpečí a prirodzená masáž navyše prospieva jej dobrému prekrveniu.

Hrebeň svojím tvarom výborne padne do ruky.  Pravidelné česanie pomáha udržať vlasy elastické a jemné. Drevený hrebeň jemne masíruje pokožku a dokáže dobre rozprestrieť maz po celej dĺžke vlasov, čo je pre ich kvalitu veľmi priaznivý proces.

Materiál je pevný a odolný, takže vám bude robiť úžitok celé veky. Hrebeň neobsahuje žiadne umelé ani syntetické látky a skvele sa teda hodí pre ľudí s citlivou pokožkou alebo jemnými a krehkými vlasmi.

VEDELI STE, ŽE:

.. nimbové drevo pochádza z exotickej dreviny Zaderach indický (latinsky Azadirachta indica), ktorá má svoj pôvod v Indii a rastie v monzúnových a tropických lesoch po celej zemeguli?  

Táto stredne vysoká, odolná a nenáročná drevina má veľmi hutné a kvalitné drevo, a preto sa používa na výrobu nábytku aj najrôznejších doplnkov.  Jej výťažky majú širokú škálu blahodarných účinkov na ľudský organizmus.  Ľudové liečiteľstvo a ajurvédska medicína ju úspešne používa po tisíce rokov.

ZLOŽENIE: 100 % nimbové drevo

ROZMERY: 19,5cm x 4,5cm

KRAJINA PÔVODU: India