Výrobca: Khadi
Kód produktu: 1302
EAN 4260378040138
Dodanie: 1-3 dni
10.90€
Bez DPH: 9.08€
Varianty

Množstvo

Vzorkovník otvoríte kliknutím sem.

Tento odtieň vlasy nefarbí. Intenzívne regeneruje vlasy a ozdravuje vlasovú pokožku.

S rastlinnými farbami Khadi ošetrujete svoje vlasy čisto prírodnou cestou, bez toho aby ste zasahovali do štruktúry vlasov.

Rovnako aj tento odtieň odporúčame otestovať na pramienku svojich vlasov. Urobte si preto test na pramienku svojich vlasov.  

Prírodné farby na vlasy Khadi neobsahujú žiadne konzervačné látky, zintenzívňovače farieb ani žiadne iné chemické zložky.

Všetky farby podliehajú striktným kontrolám na obsah škodlivín.

Podľa odtieňa obsahujú špecifické byliny, ktoré sa používajú v ajurvédskej medicíne.

Tieto posilnia Vaše vlasy a dodajú im výnimočný lesk. Všetky rastlinné farby Khadi sa môžu medzi sebou bez problémov kombinovať. napr. zmiešaním s odtieňom Khadi Neutrálna Senna / Cassia môžete ostatné Khadi odtiene zosvetliť. 

Farby Khadi veľmi dobre prekrývajú aj šediny. 


      POPIS VÝROBKU:

  -   dlhotrvajúca farba, jedinečná starostlivosť, objem a žiarivý lesk v jednom kroku 
      100% rastlinná 

  -   pri jeho aplikácii na šedivé, blond alebo odfarbené vlasy odporúčame vykonať predfarbenie (predpigmentáciu) jedným

       z červených odtieňov Khadi.

  -   s rastlinnými farbami Khadi ošetrujete svoje vlasy čisto prírodnou cestou, bez toho aby ste zasahovali do štruktúry vlasov. Všetky naše farby podliehajú prísnym laboratórnym kontrolám na obsah škodlivých látok. 

  -   všetky odtiene Khadi môžete medzi sebou voľne miešať.

  -   výsledný tón závisí od podkladovej farby vlasov, ich štruktúry, času pôsobenia farby a teploty. Urobte si preto test na pramienku svojich vlasov. 


PRÍPRAVA: Zmiešajte prášok s vodou s teplotou 90 °C a vzniknutú pastu naneste na umyté vlhké vlasy. Vlasy zakryte igelitovou čiapkou (je súčasťou balenia) a uterákom. Dĺžka pôsobenia je 30 minút až 2 hodiny, v závislosti od požadovanej intenzity zafarbenia. Balenie zodpovedá dĺžke vlasov cca po ramená.   

ZLOŽENIE (INCI): 100% listy Cassia obovata

ĎALEJ ODPORÚČAME: šampóny Khadi s certifikáciou BDIH (jemné rastlinné umývanie vlasov, bez obsahu silikónov), vlasové oleje Khadi s certifikáciou BDIH (podporujú stálosť farby). 

KRAJINA PÔVODU: India


Tento výrobok je s certifikácikou BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika:


Táto certifikácia v sebe nesie prísne štandardy, okrem iného na nechemické zloženie prípravkov. Najvyššia kvalita rastlinných farieb na vlasy Khadi bola naviac ocenená aj v nemeckom teste Öko-Test.  

(žiadne testovanie na zvieratách, žiadne minerálne oleje a syntetické farbivá, biologické pestovanie a zber divoko rastúcich rastlín, minimálne množstvo obalov, žiadna detská práca, etické vzťahy s výrobcami - fair trade)