Výrobca: Khadi
Kód produktu: 1681
EAN 4260378043184
Dodanie: 1-3 dni
11.90€
Bez DPH: 9.92€
Varianty

Množstvo

Khadi vlasový olej COLOR CARE pre starostlivosť o farbu - vyvinutý špeciálne pre fixáciu a intenzitu rastlinnej farby vo vlasoch. Ošetruje farbu aj vlasy.

Vďaka svojej jedinečnej receptúre fixuje Khadi vlasový olej Color Care pigmenty Vašej Khadi rastlinnej farby k vlasovému stvolu, a to čisto prírodne. Ochranné rastlinné extrakty obklopia vlas ako glazúra a chránia rastlinné zafarbenie pred slnkom a mechanickým stresom – tak si bude Vaša Khadi farba držať maximálnu stálosť.

Tento Khadi ajurvédsky rastlinný elixír, bohatý na účinné látky, sa stará nielen o farbu, ale zároveň o vlasy, ktoré intenzívne hýčka. Ajurvédske rastliny ako senna / cassia či centella darujú ochranu. Vo vlasovej starostlivosti vysoko cenený brokolicový olej preniká do hĺbky vlasu a daruje intenzívnu starostlivosť, ochranu a lesk, bez toho, aby vlasy zaťažil. S dobre vyživovanými, ošetrovanými vlasmi pôsobí farba zároveň intenzívnejšie. Vďaka vlasovému oleju Color Care bude Vaše rastlinné zafarbenie, ako aj Vaša prirodzená farba žiariť s oživujúcou brilantnosťou.

 • Khadi vlasové oleje ošetrujú od pokožky po končeky!

TIP: máte vlasy nefarbené, avšak Vaša prirodzená farba by mohla viacej žiariť? Potom sa pre Vás perfektne hodí práve Khadi vlasový olej Color Care. 

 • intenzívna prírodná starostlivosť pred umývaním vlasov
 • fixuje a zintenzívňuje rastlinné zafarbenie, ošetruje vlasy
 • ochranné rastlinné extrakty obklopia vlas ako glazúra a chránia rastlinné zafarbenie
 • brilantná žiarivosť a dlhotrvajúca farebná intenzita Vášho rastlinného zafarbenia i prirodzenej farby
 • s ajurvédskou silou mocného Khadi elixíru z ochranných rastlín ako senna / cassia či centella, s brokolicovým olejom 
 • ajurvédska výroba a receptúra, 100% prírodný
 • certifikácie: BDIH – Kontrolovaná prírodná kozmetika, Vegan

POUŽITIE: Khadi vlasový olej Color Care sa používa predovšetkým ako starostlivosť pred umývaním vlasov.

 • na dosiahnutie intenzívnej fixácie a optimálnej ochrany rastlinnej farby vo Vašich vlasoch použite Khadi vlasový olej Color Care ako záverečný krok po farbení vlasov, a to najskorej 24 hodín po zafarbení, pred prvým umytím vlasov šampónom.
 • napumpujte 2–3 dávky do dlane a vneste vlasový olej Color Care do suchých vlasov, s prioritným zameraním na novo zafarbené oblasti, ako aj do vlasových dĺžok a končekov.
 • nechajte olej pôsobiť 30 až 60 minút a potom umyte vlasy Khadi elixír šampónom. Optimálne je ovinúť si vlasy uterákom, aby olej mohol pôsobiť v teple. Pre zintenzívnenie účinku môžete tiež nechať vlasový olej pôsobiť cez noc.
 • používajte občasne tiež v období medzi dvomi farbeniami. V decentnom množstve možno tento vlasový olej používať taktiež ako bezoplachovú „leave-in“ starostlivosť, najmä ak máte suchý typ vlasov.

Tip: po nanesení Khadi vlasového oleja do vlasov ich môžete dôkladne prečesať pomocou kefy na vlasy s prírodnými štetinami, napríklad pomocou prírodných kief na vlasy Förster´s, ktoré s hĺbkovou účinnosťou ďalej zapracujú vlasový olej do vlasovej štruktúry a podporia tak účinok, výslednú nadýchanosť a lesk.

ZLOŽENIE (INCI): esamum Indicum (sezamový olej) Seed Oil*, Oryza Sativa (olej z ryžových otrúb) Bran Oil*, Eclipta Alba (bhringaraj) Leaf Extract, Centella Asiatica (centella) Leaf Extract*, Cassia Italica (senna / cassia) Leaf Extract, Glycerin, Isoamyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Azadirachta Indica (neem) Leaf Extract*, Brassica Oleracea italica (brokolicový olej) Seed Oil, Emblica Officinalis (amla) Fruit Powder*, Triticum Vulgare (olej z pšeničných klíčkov) Germ Oil, Lawsonia Inermis (henna) Leaf Extract*, Vitis Vinifera (olej z hroznových jadierok) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis (rozmarín) Leaf Oil, Cedrus Deodara (himalájsky céder) Wood Oil, Azadirachta Indica (neemový olej) Seed Oil, Mentha Piperita (mäta) Oil, Vetiveria Zizanoides (vetiver) Root Oil, Aqua, Limonene**, Linalool**

*z kontrolovaného biologického pestovania, **súčasť prírodných éterických olejov
100% ingrediencií prírodného pôvodu

KRAJINA PÔVODU: India


Tento výrobok je s certifikácikou BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika:


Táto certifikácia v sebe nesie prísne štandardy, okrem iného na nechemické zloženie prípravkov.  Khadi vlasové oleje v sebe nesú autentickú ajurvédu, sú na 100% rastlinnej báze a zároveň sú certifikované podľa prísnych medzinárodných štandardov COSMOS AISBL pre bio a prírodnú kozmetiku. Sú predmetom pravidelných kvalitatívnych kontrol zo strany nezávislej nemeckej asociácie BDIH a sú nositeľmi certifikácie BDIH - Kontrolovaná prírodná kozmetika. Zároveň sú nositeľmi certifikácie Vegan.