Výrobca: Yellow & Blue
Kód produktu: 1081
EAN 8595691811254
Dodanie: 1-3 dni
6.30€
Bez DPH: 5.25€
Varianty

Množstvo

Účinný gél na rastlinnej báze na ručné umývanie riadu s inovovaným zložením na báze rastlinných tenzidov, ktorý disponuje o 70 % vyššou odmasťovacou silou oproti predchádzajúcej receptúre. Poradí si aj so silným znečistením. Nedráždi pokožku, vhodný pre tých, ktorí chcú umývať bez rukavíc. S krásnou vôňou prírodnej citrónovej silice v biokvalite.

  • na ručné umývanie riadu
  • na šetrné umytie ovocia a zeleniny
  • na odstránenie mastných škvŕn na bielizni
  • na odmastenie povrchov v celej domácnosti
  • obľúbený aj medzi ľuďmi s kožnými problémami - môžu umývať riad bez rukavíc
  • výborne pení a poradí si aj s odolnou mastnotou a zaschnutými zvyškami jedla

DÁVKOVANIE: malé množstvo gélu rozmiešame v teplej vode alebo nanesieme priamo na umývacie pomôcky. Pol až jedna polievková lyžica na umývací kúpeľ v bežnom dreze, podľa stupňa znečistenia.

ZLOŽENIE: 5-<15 % aniónové a neiónové povrchovo aktívne látky, glycerol, chlorid sodný, xantánová guma, benzoan sodný, kyselina citrónová, GLDA, citrónová silica v biokvalite (Citrus limon), limonene, citral.

BEZPEČNOSŤ: suroviny sa volia tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Pri výrobe produktov sa používa revitalizovaná vodu. Netestuje sa na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje syntetickú parfumáciu ani farbivá.

UPOZORNENIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Nespotrebovaný obsah zrieďte vodou a vylejte do kanalizácie. Použitý obal po dôkladnom vypláchnutí odovzdajte do triedeného odpadu.

INFO: gél pri teplote nižšej ako 15 °C tuhne a mení farbu (žltkastá sa mení na bielu). Gél je vyrobený z rastlinných tenzidov a tuhnutie je známkou prírodného zloženia tohto produktu. Pri izbovej teplote sa jeho konzistencia aj farba obnoví. Prípadné tuhnutie nemá vplyv na ďalšiu funkčnosť výrobku. Výrobok tuhnutím nestráca penivosť, odmasťovaciu účinnosť, umývací výkon ani biologickú odbúrateľnosť. Ak chcete rýchlo obnoviť konzistenciu gélu, vložte fľašu do teplého vodného kúpeľa.

Prečo gél na riad neobsahuje hneď 100 % prírodných surovín?

  • gél teraz obsahuje chelačné činidlo, ktoré pomáha zmäkčiť vodu a odstrániť ďalšie nežiaduce zlúčeniny. Táto látka je z 85 % prírodného pôvodu a je ďalej chemicky upravená, aby bola čo najviac účinná. Vďaka tomu okrem iónov Ca2+ a Mg2+ (hlavné zlúčeniny, ktoré spôsobujú tvrdosť vody) dokáže odstrániť aj ióny Cu2+, Fe2+, Fe3+,Mn2+ a Zn2+, ktoré znehodnocujú vzhľad, chuť, pach a farbu vody (železo farbí dohrdzava, mangán dohneda až dočierna). Toto chelačné činidlo tiež nahrádza nerozložiteľnú zlúčeninu EDTA.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika