Výrobca: Saloos
Kód produktu: 1895
Dodanie: 1-3 dni
4.00€
Bez DPH: 3.33€
Varianty

Množstvo

Výborný odličovací olej, vhodný pre všetky typy pleti, najmä pre veľmi suchú a citlivú, ktorá neznesie iné prípravky.

Dôkladne čistí, šetrne odstraňuje make-up. Vhodný aj pre vodeodolné líčidlá.

SPÔSOB POUŽITIA: na vlhký kozmetický tampón naneste niekoľko kvapiek oleja. Vlhkosť je dôležitá, pretože voda spoločne s odličovacím olejom vytvorí emulziu, ktorou pleť krásne vyčistíte. Použite aj niekoľko tampónov, pokiaľ nezostanú úplne čisté. Je dobré čistiť pleť ráno i večer. Nielen cez deň, ale aj počas noci sa totiž na pleti usadzujú nečistoty, ktoré jej bránia voľne dýchať.

TRI KROKY K PRIRODZENEJ KRÁSNEJ PLETI:

  1. čistenie: hydrofilný odličovací olej dôkladne a jemne vyčistí nalíčenú aj nenalíčenú pleť.
  2. tonizácia: kvetinová pleťová voda zvyšuje vlhkosť pleti, jemne ju dočistí, osvieži, tonizuje a zanechá ju dokonale uvoľnenú.
  3. regenerácia: regeneračný pleťový olej prebudí unavenú pleť k životu, dodá jej energiu, hydratuje, spomaľuje starnutie, chráni.

ZLOŽENIE: INCI: Helianthus annus seed oil bio, Sesamus indicum oil bio, Prunus amygdalus dulcis oil, PEG-40 Sorbitan peroleate, Laureth-4, Parfum*,  Linalool**, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract (*zmes éterických olejov, **súčasť éterických olejov)

REGENERAČNÉ PLEŤOVÉ OLEJE: Nie je žiadnym tajomstvom, že pokiaľ má byť pleť zdravá a svieža, musí byť predovšetkým čistá. Zdôrazňovať, že ísť spať nalíčená je najväčším kozmetickým prehreškom, je snáď zbytočné. Čistenie pleti však nie je len záležitosťou žien, ktoré sa líčia. Či chceme či nie, usadzujú se na našej pleti po celý deň rôzne nečistoty. Ide o to sa ich zbaviť, pretože nevyčistená pokožka nemôže dýchať a nezbaví sa ani prebytočného mazu.

Hydrofilné odličovacie oleje pokožku dôkladne vyčistia, pritom sa k nej však správajú šetrne, odovzdávajú jej silu prírodných látok, ktoré ju zjemnia, ukľudnia po celodennej námahe a pripravia ju k ďalšiemu ošetreniu a regenerácii. Sú veľmi vhodné aj pre jemné očné partie a citlivú pleť.

PREČO SI VYBRAŤ KOZMETIKU SALOOS:

  • používa najšetrnejšie výrobné postupy, aby oleje zostali „živé“ a účinné
  • produkty majú 100% čisté prírodné zloženie (60% produkcie pochádza z eokologického poľnohospodárstva a voľného zberu)
  • používa výhradne oleje lisované za studena (majú najvyššie možné množstvo bioaktívnych látok, vitamínov a minerálov v ich prirodzenej podobe
  • produkty sú vhodné pre všetky typy pokožky, nevyvolávajú alergické reakcie a nedráždia pokožku
  • zásadne neobsahujú minerálne oleje (paraffinum liquidum, vyrábané z ropy) alebo rafinované oleje, ani syntetické vonné látky, konzervanty či farbivá

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika