Výrobca: Serafin
Kód produktu: 2285
EAN 8595634811952
Dodanie: 1-3 dni
13.80€
Bez DPH: 11.50€

Množstvo

Živica sa získava z amazonského stromu, ktorý rastie nepravidelne v džungli. Tradičný  výrobok z amazonských lesov, ručne zbieraný z voľne rastúcich stromov indiánmi v Ekvádore.

Jej zbieranie je ťažké a zdĺhavé. Dračia krv Serafin je zberaná v Ekvádore najmä v provincii Pastaza, miestnymi komunitami indiánov, a to z voľne rastúcich stromov, teda nie zo sadu, kde sa stromy umelo pestujú. Má 100% čistotu a skvelé účinky.

  • pôsobí proti infekčným a zápalovým ochoreniam, na horné cesty dýchacie, pľúca, nádchu či chrípku, opary, mononukleózu či hepatitídu typu A a B.
  • dračia krv podporuje aj celkovú regeneráciu organizmu, regeneráciu krvných buniek pri anémií a leukémií, aj pri únave a vyčerpaní má schopnosť dodať energiu.
  • má analgetický a anti-reumatický účinok, pôsobí na tráviaci trakt, gynekologické problémy, na vonkajšie zranenia a kožné problémy.
Tieto informácie majú len informatívny charakter!

POUŽITIE:

  • vnútorne - obvykle sa užíva 5-20 kvapiek za deň rozdelených do 2-3 dávok. Najlepšie na lačno, rozmiešané v malom množstve vody
  • vonkajšie - na rany, popáleniny, poštipnutie hmyzom a afty potrieť postihnuté miesto niekoľkých kvapkami podľa rozsahu. Výplachy dutiny ústnej a ku kloktaniu sa užíva roztok 5-10 kvapiek v 1/4 pohára vody.

ZLOŽENIE: 100% živica Croton lechleri (bez chemickej konzervácie, cukru, prídavných látok a dochucovadiel

UPOZORNENIE: usadeniny a mierny zákal nie sú na závadu. Odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Nesmie sa používať ako náhrada pestrej stravy. Musia sa uskladňovať mimo dosah malých detí. Nevhodné pre deti, dojčiace a tehotné ženy.

SKLADOVANIE: skladujte v suchu pri teplote od 5-25°C

KRAJINA PÔVODU: Ekvádor

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk