Výrobca: Serafin
Kód produktu: 3960
Dodanie: 1-3 dni
14.50€
Bez DPH: 12.08€
Varianty

Množstvo

Prípravok proti predčasnému šediveniu vlasov podľa receptúry Prof. RNDr. Anny Strunecké, DrSc.

Balenie obsahuje 2 fľaštičky!

ÚČINKY: 

 • extrakt Vlasy K obmedzuje šedivenie vlasov, rias a obočia
 • pri pravidelnej aplikácii sa vo vlasoch objavuje pigment
 • vlasy sa vracajú až k pôvodnému zafarbeniu
 • tlmí nadmerné mastenie vlasov
 • obmedzuje vypadávanie vlasov
 • spevňuje vlas, zlepšuje jeho kvalitu
 • obmedzuje vypadávanie vlasov
 • spevňuje vlas, zlepšuje jeho kvalitu
 • podporuje zarastanie vypadaných miest
 • extrakt taktiež stimuluje rast rias, obočia a vlasového priestoru na iných častiach tela
 • obmedzuje tvorbu lupín

  POUŽITIE: 

  1. vykonáva sa zvonka nanesením rozprašovačom a vtieraním extraktu ku korienkom vlasov a následným rozčesáním hrebeňom, tak aby boli vlasy ľahko navlhčené. Následne necháme zaschnúť, extrakt neumývame. Veľmi dôležitou podmienkou pre dosiahnutie účinnosti je každodenná aplikácia po dobu minimálne 3 mesiacov.
  2. po aplikácii extraktu VLASY K dochádza k zmierneniu šediveniu vlasov, postupne sa obnovuje ich pigmentácie. Prípravok má okrem iného aj hojivý vplyv na pokožku hlavy a zmierňuje vypadávanie vlasov.
  3. šedivenie vlasov najmä v mladšom veku býva často známkou poruchy funkcie niektorého z hlavných detoxikačných orgánov, akými sú pečeň, črevá alebo obličky. Príčinou môže byť aj dlhodobé prekyslenie organizmu a tiež chronický stres.

  Úprava stravovania a životného štýlu by mala byť súčasťou liečby.

   UPOZORNENIE: iba na vonkajšie použitie. Veľmi dôležitou podmienkou pre dostatočnú účinnosť extraktu VLASY K je jeho každodenná aplikácia po dobe minimálne 3 mesiace. V prípade väčšieho poškodenia vlasov je vhodné aplikovať väčší počet mesačných dávok.


   ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S BYLINNÝM ČAJOM: Odkyslenie organizmu - bylinný čaj

   ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S KAPSULAMI: Vlasy - prírodné kapsule


   ZLOŽENIE: Palina obyčajná, Žihľava dvojdomá list a koreň, Lopúch väčší koreň, Baza čierna kvet, Chmeľ otáčavý šištice, Breza previsnutá list, Macečka trojfarebná vňať, Vrbovka malokvetá vňať, Lieska list, Rozmarín lekárska vňať, Fenikel obyčajný plod, alkohol, glycerín, destilovaná voda, prírodná esencia bergamont

   SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

   KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

   ___________________________

   KTO JE Prof. RNDr. Anny Strunecká, DrSc.?

   Prof. RNDr. Anny Strunecká, DrSc. je bývalá pedagogička a vedecká pracovníčka Univerzity Karlovej, v súčasnosti výskumná pracovníčka a publicistka v oblasti medicíny, predovšetkým imunológie, autizmu a zdravého životného štýlu. Napísala celý rad kníh zaoberajúcich sa problematikou očkovanie, ďalej autizmom a tiež prírodné liečbou psychických ochorení.