Výrobca: Tierra Verde
Kód produktu: 1778
EAN 8595691810776
Dodanie: 1-3 dni
6.00€
Bez DPH: 5.00€
Varianty

Množstvo

Výrazná a zároveň príjemne bylinná vôňa eukalyptu pôsobí blahodarne najmä na dýchacie cesty.  

Použiť ju ale môžete kedykoľvek potrebujete povzbudiť, dodať optimizmus alebo podporiť sústredenie.

Osviežovač vzduchu na báze bio rastlinných silíc a liehu neobsahujú žiadne umelé parfumy ani iné syntetické látky. Vďaka tomu získali certifikáciu Eco Garantie.

POUŽITIE: Dôkladne pretrepte, stlačte rozprašovač a nastriekajte podľa potreby do priestoru. Neaplikujete prostriedok na telo a nevdychujte.

Éterické oleje slúžia austrálskym eukalyptom ako prirodzená ochrana pred hladnými bylinožravcami.  Na túto jedovatú potravu sa adaptovali iba koaly a aj tie si starostlivo vyberajú listy s čo najmenším obsahom silíc.

  • Osviežovač vzduchu s eukalyptovou silicou je vhodný najmä do interiérov. Jeho príjemná vôňa vám zlepší náladu doma, v práci, pri štúdiu aj v zdieľaných priestoroch (čakárne, recepcie, šatne, sociálne zariadenia). Eukalyptový éterický olej má antimikrobiálne účinky, preto je obľúbený v obdobiach respiračných ochorení. Zároveň patrí medzi prírodné repelenty, takže od vás bude držať ďalej nepozvaný hmyz.

ZLOŽENIE: lieh denat., voda, eukalyptová silica v biokvalite (Eucalyptus globulus), d-limonen.

UPOZORNENIE: zvážte, či netrpíte alergiou. Prírodné rastlinné extrakty ju môžu, rovnako ako akékoľvek iné látky, vyvolávať.

POZOR: eukalyptus globulus nie je vhodný pre deti do 10 rokov a ľudí trpiacimi astmou

BEZPEČNOSŤ:

  • Nebezpečenstvo. Obsahuje: Eucalyptol, Alfa Pinen, d-limonen.
  • Veľmi horľavá kvapalina a pary. Môže vyvolať alergickú kožnú reakciu. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi zapálenia. Nefajčite. Používajte ochranné rukavice. Skladujte na dobre vetranom mieste. Uchovávajte v chlade. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe pre nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.

OBAL: sklenená fľaštička

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika