Výrobca: Serafin
Kód produktu: 4445
EAN 8595634812423
Dodanie: 1-3 dni
28.00€
Bez DPH: 23.33€
Varianty

Množstvo

Prírodné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry na konkrétny problém:

 • imunita
 • metabolizmus kyselín a zásad
 • pečeň, črevá, mikrobiálna rovnováha
 • počatie

OBSAHUJE:

 • GANODERMA LUCIDUM- Reishi extrakt 
 • SKOROCEL KOPIJOVITÝ EXTRAKT - podporuje normálnu funkciu imunitného systému, pečene a čriev. Navodzuje prirodzený stav dýchacieho systému a mikrobiálnej rovnováhy. Podporuje vitalitu a regeneráciu.
 • ZINOK - prispieva k normálnej funkcií imunitného systému, vlasov, nehtov, kože a zraku a k normálnemu metabolizmu kyselín a zásad a normálnemu stavu reprodukčných orgánov. 
 • STEARAN HOREČNATÝ 

OBSAHUJE 40% POLYSACHARIDOV - betaglukánov.

Označené byliny sú vo forme koncentrátu - extraktu.

Extrakt vzniká lúhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok.

Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Extrakty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Extrakty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a tiež jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká.

 • výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu. Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: 

Ľudia, ktorí sa zaoberajú prírodnou medicínou vedia, že veľkou nádejou pre ľudí sú huby. Ide najmä o drevokazné huby, ale aj o tie klasické, ktoré nájdeme v machu či ihličí. Tieto huby sa vyskytujú u nás, ale veľká časť z nich rastie v oblastiach Ázie a ďalekého východu.

Ak huby chceme využívať ako prírodnú medicínu, je potrebné ich upraviť tak, aby naše telo bolo schopné z nich prijať látky, ktoré podporujú náš imunitný systém, a tými sú najmä betaglukány. Vytvorením extraktu získame dobre vstrebateľnú formu húb s obsahom prirodzených betaglukánov. Betaglukány v tele pôsobia tak, že zvyšujú počet a najmä kvalitu bielych krviniek. Je to vlastne také "hnojivo a výživa" bielych krviniek, poťažmo imunitného systému.

Výhodou prírodných húb je, že nemajú vedľajšie účinky, organizmus veľmi dobre zvláda ich užívanie a tiež pôsobí synergicky. Teda je možné niekoľko druhov kombinovať v rámci prírodnej liečby. Veľmi dobre sa znášajú aj s bylinami, vitamíny a minerály. Vadí im len vitamín C vo forme kyseliny ascorbová, ktorá oslabuje účinky prírodných húb.

DÁVKOVANIE:

 • preventívna dávka: 1-2 kapsule denne
 • zvýšená dávka: 3-9 kapsúl denne

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): 

Zložka                                                 Množstvo v 1 kapsule Množstvo v DDD (2 kapsuly) RHP v DDD

Extrakt z z Ganoderma lucidum 325 mg                                                 650 mg                 *

Extrakt zo skorocelu kopijovitého  10 mg                                                   20 mg                 *

Zinok                                        1 mg                                                        2 mg                 19%    


 • RHP = referenčná hodnota príjmu/ * RHP nie je stanovená 
 • DDD = denné odporúčané dávkovanie

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

HMOTNOSŤ OBSAHU V 1 KAPSULE: 350mg

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk