Výrobca: Serafin
Kód produktu: 3809
EAN 8595634807689
Dodanie: 1-3 dni
18.50€
Bez DPH: 15.42€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:

  • klimaktérium
  • stres
  • hormonálna aktivita
Zlepšujú priebeh klimaktéria, napomáha k normálnemu spánku, podporuje prirodzené funkcie, močové ústrojenstvo a ženské pohlavné

OBSAHUJE:

  • ARCHANGELIKA ČÍNSKA – podporuje normálny priebeh klimaktéria, napomáha správne funkcie močového mechúra a kĺbov
  • MUČENKA PLEŤOVÁ - napomáha  pri stresu, reguluje emócie, zlepšuje spánok
  • HORČÍK - znižuje vyčerpanie, podporuje psychiku , kosti a kĺby
  • B6 - prispieva k regulácií hormonálnej aktivity

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚRAMI: Hloh - tinktúra z pupeňov, Šišák - tinktúra z pupeňov


Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

ČO JE KONCENTRÁT?

  • koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebávanie v organizme je veľmi vysoká.
  • výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 1 - 2x denne 1 kapsulu medzi jedlom

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): extrakt z Archangeliky čínskej (angelicae chinensis) 50 mg, Extrakt z Mučenky pleťovej (Passiflora icarnata) 147 mg, Pyridoxín -1 mg, Mliečnan horečnatý - 90 mg, Stearan horečnatý -12 mg

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk