Výrobca: Serafin
Kód produktu: 553
EAN 8595634807221
Dodanie: 1-3 dni
18.50€
Bez DPH: 15.42€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:

  • plodnosť
  • menštruácia
  • klimaktérium
  • ovulácia
Obsiahnuté byliny napomáhajú s úpravou hladiny estrogenu a progesteronu, podporujú libido a napomáhajú k celkovej životnej pohode žien.

OBSAHUJE:

  • ANGELIKA ČÍNSKA – podporuje prirodzené funkcie ženských pohlavných orgánov, normálnej menštruácie,napomáha v klimaktériu
  • MACCA – podporuje prirodzenú plodnosť, vitalitu a psychiku
  • VITAMÍN E - antioxidant
  • ZINOK – prispieva k normálnej plodnosti a reprodukcii

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚRAMI: Jarabina vtáčia - tinktúra z pupeňov

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S KAPSULAMI: Pohoda - prírodné kapsule

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S ČAJOM: Počatie - bylinný čaj


Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžasná sila liečivých bylín a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

ČO JE KONCENTRÁT?

  • koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebávanie v organizme je veľmi vysoká.
  • výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 3x denne 1 kapsulu medzi jedlom (nedoporučujeme užívat večer, obsiahnuté byliny mierne stimulujú)

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): extrakt z Angelika čínská (angelicae chinensis) 100 mg, Extrakt z Macca (Lepidium peruvianum Chacon) 181 mg, Vitamín E (D-alfa-tokoferol sukcinát) -5 mg, Mliečnan zinočnatý - 2 mg, Stearan horečnatý -12 mg

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk