Výrobca: Serafin
Kód produktu: 2845
EAN 8595634805678
Dodanie: 1-3 dni
18.50€
Bez DPH: 15.42€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:

 • napomáha pri gynekologických ťažkostiach
 • cystách
 • myómoch, kvasinkových infekciách

OBSAHUJE:

 • CORDYCEPS - husenica čínská – huba tradičnej čínskej medicíny, která podporuje prirodzené funkcie tela 
 • VILCACORA – podporuje prirodzenú funkciu imunitého systému 
 • ALCHEMILKA – podporuje normálny stav ženských pohlavných orgánov a menštruácie,vstrebávanie cyst, myómov a zníženie zápalov
 • VITAMÍN B1 -prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu 
 • ViITAMÍN B6 - prispieva k regulácií hormonálnej aktivity
 • VITAMÍN E - prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚROU: Grep - tinktúra z bylín

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S ČAJOM: Anticandid - bylinný čaj


Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžasná sila liečivých bylín a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

ČO JE KONCENTRÁT?

 • Koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebávanie v organizme je veľmi vysoká.
 • Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 3x denne 1 kapsulu medzi jedlom (neodporúčame užívať večer, obsiahnuté byliny mierne stimulujú)

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): extrakt z Cordyceps sinensis 100 mg , Vilcacora Uncaria tomentosa extrakt 138 mg,  Alchemilka mletá 50 mg , Thiamin 0,5 mg , Pyridoxin- 0,5 mg,  Vitamin E 5 mg (D - alfa- tokoferol sukcinát) , Stearan horečnatý 6 mg , celulózová kapsule veľkosti 0.

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

Výrobok nie je vhodný ako podpora pri otehotnení!

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk