Výrobca: Serafin
Kód produktu: 2105
EAN 8595634805685
Dodanie: 1-3 dni
8.90€
Bez DPH: 7.42€

Množstvo

Základný, dobre vstrebateľný minerál vyrábaný pod ochrannou známkou Serafin.

  • vhodný pri únave, vyčerpaní
  • na svaly, kĺby a kosti

OBSAHUJE:

  • HORČÍK - prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, normálnemu metabolizmu, k normálnej činnosti nervovej sústavy, svalov, normálnemu stavu kostí a normálnej psychickej činnosti.
  • VITAMÍN B6 - prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a metabolizmu homocysteínu. Znižuje mieru vyčerpania, prispieva k normálnej psychike a funkciu imunitného systému.

  • Výrobok obsahuje byliny, minerálya huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 1-3x denne 1 tabletu pred jedlom.

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg):mliečnan horečnatý 290 mg, Stearan horečnatý 10 mg , celulózová kapsula veľkosti 0.

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk