Výrobca: Serafin
Kód produktu: 2128
EAN 8595634812041
Dodanie: 1-3 dni
18.50€
Bez DPH: 15.42€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsuly zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:  

  • prirodzené funkcie očí a zraku

OBSAHUJE:

  • Čučoriedka extrakt - podporuje prirodzené funkcie očí, elasticitu drobných ciev.
  • Riboflavín - prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku.
  • Vitamín E - prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom.
  • Zinok - prispieva k udržaniu normálneho stavu zraku
  • Taurin - aminokyselina 
  • Luteín - podporuje prirodzené funkcie očí

Unikátne prírodné bylinné kapsuly, kde je spojená úžastná sila liečivých bylin a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

Koncentrát vzniká luhovaním byliny alebo huby v luhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kasulí. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné.  Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebateľnosť v organizme je veľmi vysoká

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚRAMI: 

  • kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 3x denne 1 tabletu nalačno 

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): extrakt z Čučoriedky čiernej 150 mg ,  extrakt z Camu Camu 40 mg, Tauíin 60 mg, riboflavín 1 mg, vitamín E 2,5 mg, mliečnan zinočnatý 1,2 mg, luteín 25 mg, stearan horečnatý

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk