Výrobca: Serafin
Kód produktu: 548
EAN 8595634807238
Dodanie: 1-3 dni
16.90€
Bez DPH: 14.08€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:

  • podporujú mikrobiologickú rovnováhu v tele

OBSAHUJE:

  • GRAPEFRUIT – podporuje mikrobiologickú rovnováhu v tele-vírusy,baktérie, parazity
  • POLYPORUS – podporuje prirodzené funkce imunitného systému
  • KLINČEKOVEC VONNÝ - podporuje funkcie tráviaceho traktu, celkovej očisty 
  • ORECH KRÁĽOVSKÝ - podporuje funkcie obličiek,pečene, čriev
  • ANÍZ - podporuje normálnu funkciu zažívacieho traktu

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚRAMI: Kapucínka tinktúra z bylín, Orech tinktúra z pupeňov

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S KAPSULAMI: Vilcacora - prírodné kapsule


Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

ČO JE KONCENTRÁT?

  • koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebávanie v organizme je veľmi vysoká.
  • výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 3x denne 1 tabletu medzi jedlom (neodporúčame užívať večer, obsiahnuté byliny mierne stimulujú)

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): extrakt z Polyporus umbellatus 138 mg ,Extrakt z Klinčekovec vonný (Caryophyllus aromaticus L.) 50 mg, Extrakt z Orech kráľovský (juglans regia) 50 mg, Extrakt z Grepových semienok (citrus paradisi 25 mg, Extrakt z Bedrovník anízový (pimpinella anisum) 25 mg, Stearan horečnatý 12 mg

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk

Štítky: parasite