Výrobca: Serafin
Kód produktu: 558
EAN 8595634805708
Dodanie: 1-3 dni
18.50€
Bez DPH: 15.42€

Množstvo

Prírodné bylinné kapsule zostavené podľa originálnej receptúry chránenej ochrannou známkou, určenej na konkrétny problém:

 • napomáha k znižovaniu negatívneho vplyvu stresu na organizmus
 • podporuje tvorbu serotonínu a dopamínu v mozgu
 • uvoľňuje stres a pocity vyčerpania
 • podporuje reguláciu hormonálnej aktivity v tele 
 • zlepšuje a prehlbuje spánok

OBSAHUJE:

 • KUDZU: podporuje prirodzenú funkciu psychiky , podporuje tvorbu serotoninu, dopaminu a melatoninu v mozgu
 • VITAMÍN B1: prispieva k normálnej činnosti srdca
 • VITAMÍN B3: prispieva k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychiky 
 • HORČÍK: prispieva k zníženiu miery únavy a vyčerpania, k normálnej činnosti nervovej sústavy a psychickej činnosti Vitamín B6 - prispieva k normálnemu metabolizmu homocysteinu, činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti, k tvorbe červených krviniek,zníženiu únavy a vyčerpanie, regulácií hormonálnej aktivity

ODPORÚČAME KOMBINOVAŤ S TINKTÚROU: Ľubovník - tinktúra z pupeňov

Unikátne prírodné bylinné kapsule, kde je spojená úžasná sila liečivých bylín a tiež vitamínov a minerálov. Označené byliny sú vo forme koncentrátov.

ČO JE KONCENTRÁT?

 • Koncentrát vzniká lúhovaním byliny alebo huby v lúhovacom médiu, ktorým je najčastejšie voda. Silný výluh, ktorý obsahuje koncentrovaný komplex účinných látok obsiahnutých v rastline či hube je špeciálnou technológiou vysušený na prášok. Tento prášok sa potom dávkuje do jednotlivých kapsúl. Koncentráty majú vysokú kvalitu, vysokú vstrebateľnosť a sú veľmi účinné. Koncentráty obsahujú ďaleko viac účinných látok ako namletá bylina alebo huba a jeho vstrebávanie v organizme je veľmi vysoká.
 • Výrobok obsahuje byliny a huby, ktoré majú testy na ťažké kovy, pesticídy, mikrobiologické testy, testy na rádioaktivitu  Kapsule Serafin sú čisto prírodné a svojou technológiou výroby zaručujú vysokú účinnosť a veľmi dobré vstrebávanie. Kapsule sú celulózové, takže rastlinného pôvodu. Sú vhodné i pre vegetariánov.

POUŽITIE: odporúčaná dávka 2 - 3x denne 1 kapsulu medzi jedlom

ZLOŽENIE (v 1 celulózovej kapsule (300mg): pueraria lobata extrakt 188 mg, Mliečnan horečnatý 100 mg, Pyridoxin 0,5 mg, Niacin 5 mg, Thiamin 0,5 mg, Stearan horečnatý 6 mg, celulózová kapsula veľkosti 0. 

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: www.serafinbyliny.sk