Výrobca: Dragon Superfoods
Kód produktu: 2912
Dodanie: 1-3 dni
6.50€
Bez DPH: 5.42€

Množstvo

Konopný proteín v RAW, OBROVSKÝ ZDROJ KVALITNÉHO PROTEÍNU kvalite (šetrne spracovaný pri teplote do 40°C, aby zostali zachované všetky dôležité vitamíny, minerály a stopové prvky).

Najbohatší zdroj rastlinných bielkovín. Ľahko stráviteľný. Konopný proteínový prášok sa vyrába zo semien, z ktorých sa predtým extrahoval olej. Má jemnú, orieškovú chuť a zelené sfarbenie.

  • Je vhodný najmä pre osoby si intoleranciou laktózy, vajec alebo pre osoby s alergiou na sóju. Vhodný pre vegetariánov a vegánov. Obľúbený u športovcov a ľudí s aktívnym životným štýlom. Obsahuje najoptimálnejší pomer Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín, komplex amonokyselín, chlorofyl, horčík, vápnik, železo a iné minerálne látky a vitamíny. Neobsahuje toxické THC. 

Odporúča sa užívať pred tréningom ako aj po tréningoch.

PRÍPRAVA: Na 1 dávku rozmiešajte 20 g prášku spolu s 200 ml vody, proteínový prášok je veľmi jemnej štruktúry a ľahko sa mieša vo vode, nápojoch, smoothies alebo rôzných jedlách. Odporúča sa užívať ho len v studených nápojoch alebo jedlách aby nedošlo k zničeniu vzácnych mikronutrientov teplom.

Pri pečení ním možno nahradiť dokonca až 25% z celkového množstva múky v recepte.

Počas užívania doporučujeme piť dostatočné množstvo vody (2-4L denne). Po otvorení udržiavať v chlade, a spotrebovať do 8 týždňov.Nie je náhradou pestrej stravy. Po otvorení skladovať v chlade v dobre uzavretej dóze.

ZLOŽENIE: 100% konopný proteín v BIO a RAW kvalite

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

  • Energia: 1424kJ / 342kcal
  • Tuky: 12,5g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 0,1g)
  • Sacharidy: 4,0g (z toho cukry: 0
  • Vláknina: 26,72g
  • Bielkoviny: 40g
  • Soľ: 0,08mg

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 10-25°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením. Po otvorení udržiavať v chlade, a spotrebovať do 8 týždňov. Nie je náhradou pestrej stravy. Po otvorení skladovať v chlade v dobre uzavretej dóze.

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Dbajte na dostatočný príjem tekutín - vyšší príjem bielkovín zvýši potrebu tekutín. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy.

KRAJINA PÔVODU: Nemecko

Štítky: zdravé kosti
Súvisiace produkty