Výrobca: Veto Eco
Kód produktu: 2094
EAN 8594010512094
Dodanie: 1-3 dni
1.60€
Bez DPH: 1.33€
Varianty

Množstvo

PATIFU paštéta s hlivou je nátierka rastlinného pôvodu vhodná ako pre vegánov, vegetariánov, tak napríklad aj pre celiatikov alebo diabetikov.

Je chutnou súčasťou zdravého jedálnička ako náhrada mäsa. Navyše ide o český výrobok, ktorý neobsahuje glutamáty ani konzervačné látky, a napriek tomu sa vďaka praktickému baleniu hodí na dovolenku, do práce alebo do školy.

PATIFU paštéta sa z 1/4 skladá z tofu, ktoré si spoločnosť Veto sama vyrába a ešte za čerstva pridáva do nátierok. Veto sa výrobe tofu venuje už vyše 20 rokov a používa zásadne certifikovanú a testovanú sóju bez genetickej modifikácie.

Okrem tofu sú v produkte tiež kvalitné zemiaky kvôli hustej štruktúre a tuzemský repkový olej. Ďalej obsahuje smaženú cibuľku a droždie pre jemnú chuť. Produkt je trvanlivý dlhú dobu aj bez chladenia, takže ani pri izbovej teplote sa na ňom nevytvára žiadna vrstva tekutého tuku. PATIFU paštéta sa vyrába v mnohých rôznych variáciách a vy si môžete vybrať podľa chute.

ZLOŽENIE: voda, tofu 24% (sója, nigari), rastlinný olej, zemiaky, droždie, bylinky 1,7%,  drožďový extrakt, soľ, korenie, zahusťovadlo karagenan a guma guar.

ALERGÉNY: sója

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

  • Energia: 959 kJ / 229 kcal
  • Tuky: 21,7g (z toho nasýtené mastné kyseliny: 1,5 g)
  • Sacharidy: 3,8 g (z toho cukry: 0,6 g)
  • Bielkoviny: 4,1 g
  • Soľ: 0,3g

SKLADOVANIE: skladujte v 2–27 °C. Po otvorení ihneď spotrebujte.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika