Výrobca: Royal water
Kód produktu: 4335
EAN 8588007133904
Dodanie: 1-3 dni
1.55€
Bez DPH: 1.29€
Varianty

Dostupné možnosti

Množstvo

UPOZORNENIE: 


V rámci jednej objednávky (kuriér) je možné zaslať max. cca 30kg balík t.j. 18ks 1,5L (3 kartóny). Ak by ste mali záujem o väčší počet fliaš, (menej než 10 kartónov), kontaktuje nás telefonicky na čísle 0911 449 429 alebo e-mailom na info@biosen.sk 


Pri väčšom odbere (min.odber je stanovený firmou Royal Water na 10 kartónov), Vám vieme zabezpečiť dovoz objednávky od firmy Royal Water s poplatkom za dopravu 5€. Je potrebné odoberať na kartóny (1,5Lx6ks, 0,5Lx12ks). Doprava Vám bude zaúčtovaná dodatočne po telefonickom potvrdení objednávky.


Ďakujeme za pochopenie.


Slovensko zálohuje :) Ako to funguje?


1.) Pri kúpe nápoja zaplatíme záloh za obal (t.j. + 0,15eur za 1 fľašu)

2.) Obaly nestláčame. Spolu s vrchnákom ich vrátime na odberné miesto.

3.) Za každý vrátený zálohovaný obal s čitateľným EAN kódom dostaneme záloh naspäť (t.j. + 0,15eur za 1 fľašu)

4.) Ďalej obaly putujú na spracovanie k recyklátorovi.

5.) A vyrobia sa z nich nové obaly na nápoje. Znova a znova.


Detská minerálna voda s pH 7,2

Pramení už v kvalite, ktorá spĺňa od základu najvyššie normy pre detskú vodu a napriek tomu je ešte šesťkrát filtrovaná.

Vysoko čistá a bonitná detská prírodná voda s hodnotou pH 7,2 (priamo z prameňa), s presne vyváženým množstvom dieťaťu prospešných minerálov a vysokým obsahom vzácnej kyseliny kremičitej (H2SiO3 – 25 mg/l ). Napomáha telu dostať sa do rovnováhy a hlavne zbavovať organizmus od ťažkých kovov najmä hliníka (Al), ktorý má za následok neurodegeneratívne ochorenia spôsobené jeho kumuláciou v organizme.

Chráni pred alergiami, podporuje imunitný systém, lieči zápaly, hojenie rán a regeneráciu buniek.

Kremík (Si) je potrebný pri tvorbe kostí, podporuje zabudovávanie vápnika do kolagénovej matrice v úvodnej fáze rastu kostí a zúčastňuje sa na tvorbe spojivových tkanív a chrupaviek.

Vhodná na každodenné užívanie, s nízkym obsahom sodíka, bez mangánu a železa.

SKLADOVANIE: skladujte v suchu. Nevystavujte mrazu a priamemu slnečnému žiareniu.

OBAL: BPA free


ANALÝZA MINERÁLOV:

  • Sodium (Na+): 6,1 mg/l
  • Calcium (Ca2+): 95 mg/l
  • Magnesium (Mg2+): 49,6 mg/l
  • Potassium (K+): 1,6 mg/l
  • Chloride (Cl–): 10 mg/l
  • Sulfate (SO42-): 48 mg/l
  • Hydrogencarbonate (HCO3–): 476 mg/l
  • Metasilicic acid (H2SiO3): 25 mg/l
  • COD: 0,54 O2mg/l
  • pH: 7,4 mg/l

KRAJINA PÔVODU: (prameň): Maďarsko

______________________________

Ak sa príroda alebo nejaká vyššia moc rozhodla vytvoriť niečo dokonalé, tak to je práve voda. Voda tvorí až 71% zemského povrchu a taktiež tvorí až 72% ľudského tela. Tekutiny, ktoré prúdia v našom tele regulujú náš život. Ľudské telo je v podstate vodný stroj, navrhnutý primárne pracovať s vodou a minerálmi. Podľa hmotnosti teda obsahuje naše telo 72% vody, ďalších 8% je kombinácia chemických zlúčenín a zostávajúcich 20% sú kosti a pevné tkanivo. Ďalšie výrazné zastúpenie vody je v tkanivách ako srdce (80 – 90%), krv (83%), mozog (75%), pričom nízke zastúpenie je napríklad aj v kostiach (22%). Ak organizmus tvorí 72% vody, tak kvalita vody, ktorú pijeme, bude mať významný vplyv na celkový stav Vášho zdravia. Každý uzdravujúci a životodarný proces, ktorý sa deje v našom tele, sa deje zásadne prostredníctvom vody! Aj našu krv, základnú látku nášho žitia, tvorí až 83% vody. Krv rozvádza živiny, kyslík a protilátky, kamkoľvek a podľa potreby. Aby naša krv mohla správne vykonávať svoje úlohy, musí byť naše telo dostatočne zásobované zdravou, čistou a kvalitnou vodou. Nedostatočný prívod vody alebo konzumovanie kontaminovanej vody spôsobuje zmeny vlastností krvi a negatívne ovplyvňuje prakticky všetky stránky nášho zdravia.

Royal Water teda „Kráľovská Voda“ ako si dovolíme tvrdiť pochádza zo zdroja, ktorý sa nachádza v srdci Európy v oblastiach s najčistejším a najkvalitnejším pôvodom pitných vôd. Vznik ložiska sa datuje odhadom na prelome poslednej fázy druhohôr (krieda) a začiatku starších treťohôr cca 70 miliónov rokov pred n.l. Táto oblasť sa vyznačovala vnútrozemskými morami, ktoré postupom času ustupovali, stávali sa izolované a ich salinita klesala z dôvodu neustáleho prítoku väčších aj menších sladkovodných riek. Vtedajšia fauna a flóra bola tvorená hlavne organizmami, ktorých telá boli tvorené bohatým zastúpením anorganických látok typu vápnik, horčík, kremík, draslík. Krieda bola typická kriedovými – vápencovými formáciami. Usadzovanie uhličitanov podmienili nielen silné transgresie ale aj teplá klíma. Morská voda bola obohatená o vápnik a iné minerály omnoho viac ako dnes. Na konci kriedy došlo k masívnemu vymieraniu živých foriem. Najviac postihnuté boli morské organizmy. Úplne vymizli amonity, belemnity a viacero druhov foraminifer. V tomto období boli hojne zastúpené zo živočíchov aj lastúrniky a na začiatku treťohôr to boli numulity (dierkavce). Zo zástupcov fytoplanktónu to boli rozsievky ako jednobunkové mikroskopické riasy s kremičitanovými schránkami žijúce v sladkých aj morských vodách, či v pôde. Odumieraním a usadzovaním zvyškov týchto organických tiel vznikali takzvané fosílne usadeniny (fosílie) s vyváženým pomerom anorganických látok, ktoré fungovali ako dokonalý jemný filter. Týmito vrstvami ustupujúca voda postupne presakovala do nižšieho podložia a samovoľne sa obohacovala ideálnym pomerom anorganických látok pôvodom z organických tiel veľmi blízkych aj zloženiu ľudského tela. To je jeden z dôvodov prečo je táto voda tak unikátna, presne vyvážená a s vysokým potenciálom tzv. „Živá voda“.

Postupom času a zdĺhavým procesom sa zhromažďovala v dutinách a začala vytvárať zásoby, ktoré dnes po toľkých rokoch opätovne využívame. Voda je obohatená o ideálny pomer vápnika a horčíka a obsahuje vzácnu kyselinu kremičitú, ktorá dokáže zbavovať telo ťažkých kovov a zabraňovať neurodegeneratívnym ochoreniam ako napríklad Alzheimerova choroba. Voda sa ťaží z prameňa už zásaditá s podobným pH ako morská voda ( cca 7,4). Na povrch sa dostáva s mierne pozitívnym tlakom pomocou len 60 metrového vrtu. Vďaka plytkému a dobre izolovanému podpovrchovému uloženiu tohto prírodného zdroja (cca 60-70 m pod povrchom), táto minerálna voda neprichádza do kontaktu s bežnými povrchovými látkami, ktoré sa väčšinou nachádzajú v balených pitných vodách, ako napríklad Trítium (3H) a Radón (Rn). Toto celé ložisko je od povrchu chránené až 40 metrovou (2×20 m) vrstvou súvislého vysoko nepriepustného ílu, vďaka ktorému nedošlo podľa výskumu v priebehu posledných 65-tich rokov k žiadnej kontaminácii s povrchom. Na báze je spracovávaná pomocou vysoko špičkovej nemeckej technológie KRONES. Na základe kvalitného prvotného potenciálu tejto minerálnej vody, dokážeme jej pozitívne vlastnosti umocniť na hodnoty vysoko prospešné ľudskému telu. Vodu upravujeme ionizovaním, mikroklastrovaním, zvyšujeme hodnoty zásaditého pH až na 9,3 a pri plnení dosahujeme hodnoty ORP až okolo (-600 mV).

DOSLOVA A DO PÍSMENA NEEXISTUJE NIČ DOKONALEJŠIE AKO VODA, KTORÚ STVORILA SAMA PRÍRODA A KTORÁ TVORÍ AŽ 72% NÁŠHO TELA a zabezpečuje všetku komunikáciu medzi všetkými bunkami tela, ale aj tiel všetkých živých organizmov na zemi.

Doprajme nášmu telu, ktoré je v súčasnej dobe nadmerne atakované oxidatívnym stresom z nezdravých potravín, nápojov/vody a vzduchu, len to čo si žiada a potrebuje!

ZDROJ: www.royalwater.sk