Výrobca: Asp
Kód produktu: 405
EAN 8586004730249
Dodanie: 1-3 dni
3.40€
Bez DPH: 2.83€

Množstvo

Je najpredávanejším a najžiadanejším sójovým nápojom na trhu. Vyznačuje sa lahodnou chuťou a univerzálnosťou v použití. Je čisto rastlinného pôvodu. Sójová bielkovina je vysokej kvality, skladbou aminokyselín veľmi podobná mliečnej bielkovine, a preto ju plne nahradí.

Sójový nápoj je rastlinný práškový produkt, ktorý sa môže používať ako nápoj pre zdravých, rekonvalescentov, športovcov, deti a dospelých. Sójový nápoj pri zaradení do jedálnička napomáha znižovať nedostatok vápnika v organizme.

POUŽITIE: sójový nápoj sa používa na pitie, varenie, pečenie, ale zvlášť je výborný do kávy, čaju, na prípravu raňajok s cereálnymi výrobkami.

PRÍPRAVA: do teplej vody pridáme sušený sójový produkt v množstve podľa návodu a vznikne nápoj veľmi príjemnej chuti a vône. Pri zaliatí prášku studenou vodou použijeme na lepšie rozmiešanie mixér.

ZLOŽENIE: glukózový sirup, kokosový tuk,* extrakt zo sójových bôbov 12%, fruktóza, fosforečnany vápenaté 1,5%,  ** aquamin Mg 0,6%, emulgátor E472e, stabilizátor E340, protihrudkujúca látka oxid kremičitý

ALERGÉNY: môže obsahovať mlieko

* prášok z celých sójových bôbov vyrobený lúhovaním a sprejovým sušením

** je bioaktívny prírodný horčík morského pôvodu pre použitie v potravinách

VÝŽIVOVÉ ÚDAJE NA 100G:

  • Energia: 2115 kJ/501 kcal
  • Tuky: 25g (z toho nasýtené mastné kyseliny 22g)
  • Sacharidy: 65g (z toho cukry 12g)
  • Bielkoviny: 5g
  • Soľ: 0,16g
  • Vápnik: 460 mg
  • Horčík: 210 mg

UPOZORNENIE: Dehydrovaný výrobok, nevhodné pre deti do 3 rokov, ukladať mimo dosahu malých detí.

SKLADOVANIE: skladujte v suchu pri relatívnej vlhkosti vzduchu najviac 70 %. Po každom použití starostlivo uzatvorte vnútorný a vonkajší obal. Zabránite tým tvrdnutiu zmesi.

BALENIE: 400g (na prípravu 4L nápoja)

KRAJINA PÔVODU: Slovenská Republika