Výrobca: Natracare
Kód produktu: 1279
EAN 782126001009
Dodanie: 1-3 dni
4.50€
Bez DPH: 3.75€
Varianty

Množstvo

Tampóny Regular sa hodia pre stredne silnú menštruáciu.

Tampóny sú vyrobené zo 100% certifikovanej bavlny (certifikovala britská The Soil Association). Sú biologicky úplne rozložiteľné, nie sú bielené chlórom.

Tampóny Natracare sú vyrobené z prírodných materiálov, neobsahujú umelý hodváb, kaučuk, rôzne vonné prísady a mnoho iných umelých neprirodzených látok.

Tampóny Natracare Regular sú vyrobené:

  • zo 100% certifikovanej biobavlny (certifikovala britská The Soil Association)
  • tampóny sú biodegradabilné
  • nie sú bielené chlorom
  • tampóny neobsahujú prídavné látky, sú bez parfumácie a farieb
  • neobsahujú umelý hodváb

Produkty Natracare sú vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pokožku

  • Produkty Natracare sú vo svete odporúčané gynekológmi pre všetky ženy, ktoré trpia alergiami, zápalmi, svrbením, bolesťami a ďalšími nepríjemnými ženskými problémami. Produkty Natracare pomáhajú ženám zachovať si pohodlie a príjemný pocit aj počas menštruácie. Používaním tampónov a vložiek Natracare sa mnohým ženám zlepšili potiaže, ktoré im spôsobovali syntetické materiály bežných výrobkov dámskej hygieny.
A čo syndróm toxického šoku?

  • Nezávislý výskum vykonaný na New York University Medical School naznačuje, že použitie 100% bavlny v tampónoch môže znížiť v porovnaní s tampónmi, ktoré obsahujú umelý hodváb riziko syndrómu toxického šoku. Natracare tampóny zo 100% bavlny boli zahrnuté v tomto výskume a pri skúškach nemali vplyv na tvorbu baktérií, ktoré prispievajú k syndrómu toxického šoku. Všetky ostatné tampóny značiek, ktoré obsahujú umelý hodváb podporovali produkciu týchto baktérií.

BALENIE OBSAHUJE: 20ks

KRAJINA PÔVODU: UK