Výrobca: Mix.it
Kód produktu: 4858
EAN 8595685222165
Dodanie: 1-3 dni
15.40€
Bez DPH: 12.83€
Varianty

Množstvo

Hravá vákuová termoska s krásnou mentolovou farbou s čajovým sitkom pre jednoduché lúhovanie, ktorá dokáže udržať obsah horúci alebo ľadovo studený minimálne 8 hodín.

Vychutnajte si horúci čaj, kávu alebo grog na cestách, v škole aj v kancelárii. Veko termosky má praktický mini úložný priestor na sypaný čaj.

Termoska je vyrobená z odolnej nerezovej ocele 316 a okrem obsahu vás zahreje aj jej moderný dizajn, ktorý je v ponuke v dvoch farebných variantoch.

  • jednoduché čistenie

    MATERIÁL A MATERIÁL: praktická Termo Fľaša MIXIT 2GO je vyrobená zo zdravotne nezávadného plastu bez BPA a nehrdzavejúcej ocele. Obsahuje aj vyberateľné sitko v 2 veľkostiach, ktoré je ideálne na lúhovanie cca 2 lyžičiek sypaného čaju či ovocia. Nepriepustné viečko s malou nádobkou na čaj či ovocie a rukoväťou termo fľašu perfektne utesní, a zaistí tak, že nápoj zostane teplý minimálne 8 hodín a studený minimálne 10 hodín. Objem termo fľaše je 420 ml, takže sa pohodlne zmestí do každého batohu či kabelky. Pre dlhšiu životnosť odporúčame umývať ručne, nepoužívať na sýtené nápoje a neohrievať v mikrovlnke.

    OBJEM: 420ml

    KRAJINA PÔVODU: Česka Republika


    Súvisiace produkty