Výrobca: Serafin
Kód produktu: 4440
EAN 8595634812737
Dodanie: 1-3 dni
5.50€
Bez DPH: 4.58€

Množstvo

Vysoko kvalitný bylinný výťažok vyrobený z čerstvých bylín špeciálnym homeopatickým postupom výroby, potenciovaný D3.

Štetka planá je hojne sa vyskytujúca rastlina, ktorú nájdeme na pustých miestach, rumoviskách, brehoch vodných tokov.

Má rada pôdy vlhké, neutrálne alebo zásadité, kamenisté aj hlinité. V jesenných mesiacoch sa zbiera jej suché kvetenstvo a používa sa na dekoratívne účely. Podobným druhom je Štetka Soukenická, ktorá sa predtým pestovala na výrobu priadze.

Bylinkári však poznajú skvelé účinky nielen vňate Štetky planej, ale najmä koreňa. Pôsobenie koreňa je skvele popísané v Herbári liečivých rastlín od Jiřího Janči a Jozefa A. Zentricha, ďalej tiež v knihe "Prírodná liečba boreliózy" ktorej autorom je profesor Wolf Dieter Storl.

ZLOŽENIE: výťažok zo Štetky planej (Dipsacus sylvestris):0,5g v 50ml prípravku, 40% alkohol, riedenie D1

  • tinktúra je vyrobená homeopatickým postupom výroby, jej účinok je pozvoľný a je vhodná k dlhodobému užívaniu. Je riedená iba 1:10, aby jej účinok bol naozaj silný. Dávkovanie je určené podľa váhy, podobne ako u gemoterapie, takže je úplne presné.

DÁVKOVANIE: 1 kvapka na 1kg telesnej hmotnosti, rozdeliť na dve až tri čiastkové dávky za deň na lačno na lyžičku alebo do malého množstva vody

UPOZORNENIE: neprekračujte odporúčané, denné dávkovanie. Po 3 týždňoch užívania sa odporúča prestávka po dobu 1 týždňa. Výrobok nie je plnohodnotná náhrada pestrej a vyváženej stravy. Nevhodné pre deti, tehotné a dojčiace ženy.

SKLADOVANIE: skladujte pri teplote od 5-23°C, mimo dosahu detí, chráňte pred mrazom, vlhkom a priamym slnečným žiarením.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

ZDROJ: https://www.serafinbyliny.sk

Štítky: borelióza