Výrobca: Kvitok
Kód produktu: 4246
Dodanie: 1-3 dni
19.50€
Bez DPH: 16.25€
Varianty

Množstvo

Eau de Parfum - hravá vôňa z kolekcie Fruity. Svieže ovocné tóny pozvoľne prechádzajú do kvetinového srdca a dopĺňajú tak vanilkový základ. Fruity podčiarkuje optimizmus a vyvolá skvelú letnú náladu aj počas chladnejších dní.

  • svieža ovocná vôňa, perfektná na leto
  • ideálne balenie do kabelky
  • praktické použitie

POUŽITIE: toaletný parfém aplikujte priamo na pokožku (pulzné body tela) – krk, vnútorná strana zápästia, vnútorná strana lakťa, vnútorná strana kolena, za uši…

Nechajte, nech sa parfum vstrebe, po pokožke nešúchajte napr. zápästím o zápästie, teplom sa uvoľňujú vonné zložky rýchlejšie a výdrž klesá.

UPOZORNENIE: nepoužívajte na citlivú a podráždenú pokožku. Zabráňte kontaktu s očami. V prípade ich zasiahnutia, oči vypláchnite veľkým množstvom vody. 

SKLADOVANIE: Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, otvoreného ohňa a iných zdrojov zapálenia.

ZLOŽENIE: Alcohol (78% vol.), Aroma (zmes 100% čistých parou destilovaných esenciálnych olejov a prírodných aromatických látok z rastlinných surovín), Aqua, Triethyl Citrate (rastlinný ester k.citrónovej), *Citronellol

*vyskytujúce sa prirodzene v siliciach

BALENIE: sklenený flakón s rozprašovačom pre pohodlnú presnú aplikáciu

KRAJINA PÔVODU: Slovenská Republika