Výrobca: Cereus
Kód produktu: 2937
EAN 8595200607675
Dodanie: 1-3 dni
4.70€
Bez DPH: 3.92€

Množstvo

Jemné prírodné mydlo bez pridaných chemických a konzervačných prísad.

  • mydlo je vyrobené vybrúsením z kusu surovej himalájskej soli
Himalájska ružová soľ je 100% prírodný produkt, ako najstaršia a najčistejšia soľ. 

  • deo-mydlo pôsobí svojimi antiseptickými vlastnosťami silno dezinfekčne, nakoľko v soľnom roztoku nemôžu prežiť žiadne baktérie
  • himalájske deo-mydlo aj vysoko účinný dezodorant (trochu soli z deo-kryštálu v podpazuší odstráni nepríjemný pach potu)

Pre pokožku je kryštalická soľ príjemná a vitalizujúca, pretože minerály obsiahnuté v himalájskej soli sa môžu pokožkou ľahko vstrebávať.

Veľmi priaznivo pôsobí ošetrenie deo-mydlom na stvrdnutú kožu na chodidlách. Pri ošetrovaní deo-mydlo svojou hrubšou štruktúrou povrchu stvrdnutú kožu z chodidiel nielen obrusuje, ale zároveň ju veľmi pozitívne regeneruje.

ZLOŽENIE: sodium chloride (kamenná soľ v panenskej podobe). Soľ nie je žiadnym spôsobom pri procese spracovania upravená.

POUŽITIE: v navlhčených dlaniach trením mydla vytvorte koncentrovanú ''solanku'' (rozpustenú tekutú soľnú vodu) a tú nanášajte na telo. Postup opakujte, vždy s pridaním malého množstva vody tak, aby sa soľný kryštál rozpustil.

Pri použití ako pemza na nohy, použite celý navlhčený kryštál. Po použití nechajte soľné mydlo dobre uschnúť.

SKLADOVANIE: uchovajte na suchom mieste, vo vlhkom prostredí sa soľ začne rozpúšťať a mydlo sa môže rozpadať

UPOZORNENIE: nepoužívajte ako klasické mydlo priamo na pokožku tela, v soľnom kryštále môžu byť drobné ostrejšie nerovnosti, vystúpenia alebo drsnejšie miesta, ktorými by ste sa mohli poškriabať. Výnimkou je použitie mydla na stvrdnuté miesta na chodidlách, kde mierne trenie pôsobí na chodidla priaznivo.

HMOTNOSŤ: cca 250g

KRAJINA PÔVODU: