Výrobca: Yellow & Blue
Kód produktu: 2235
Dodanie: 1-3 dni
9.30€
Bez DPH: 7.75€

Množstvo

Likviduje baktérie, vírusy aj plesne. S vôňou bio citrónovej a levanduľovej silice.

Kvapalná dezinfekcia z ekologických surovín na báze rastlinného alkoholu (614 g/kg etanol, biocíd typ PT2). Na všetky pevné umývateľné povrchy v domácnosti (kuchyňa, kúpeľňa, WC).

Biologicky úplne odbúrateľný dezinfekčný prostriedok, ktorý na rozdiel od konvenčných prípravkov neobsahuje chlór ani iné problematické chemické zložky. Účinnou látkou je koncentrovaný etanol, ktorý sa po aplikácii vyparí, nezanecháva nežiadúce stopy a nepôsobí žieravo ani korozívne. Vďaka tomu je prostriedok vhodný na všetky pevné povrchy a aj pre domácnosti s malými deťmi a zvieracími miláčikmi.

POUŽITIE: na dezinfekciu všetkých umývateľných povrchov (kuchyňa, jedáleň, kúpeľňa, WC). Ničí baktérie, vírusy a plesne. Testované akreditovaným laboratóriom.

  • Neriedenú kvapalinu aplikujeme podľa potreby na povrch a necháme pôsobiť jednu minútu, pri väčšom znečistení 5 minút. Pre ľahšie nanesenie odporúčame používať rozprašovač. Prípadne môžeme roztok aj rozotrieť. Potom čistený povrch opláchneme vodou alebo zotrieme navlhčeným textilom. Neaplikujte prostriedok na telo.

  • Baktericídna účinnosť: Escherichia coli Pseudomonas aeruginosa Staphylococcus aureus Enterococcus hirae
  • Virocídna účinnosť: Lactococcuslactis subsp. Lactis,bakteriofág P001 a P008
  • Fungicídna účinnosť: Candida albicans (kvasinka) Aspergillus brasiliensis (niger) (vláknitá huba)
  • Spotrebujte najlepšie do: 24 mesiacov od dátumu výroby.

ZLOŽENIE: 65% etanol, levanduľová a citrónová silica v bio kvalite, linalool, limonén.

BEZPEČNOSŤ:

  • Nebezpečenstvo. Veľmi horľavá kvapalina a pary. Spôsobuje vážne podráždenie očí. Škodlivý pre vodné organizmy, s dlhodobými účinkami. Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. Uchovávajte mimo dosahu detí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky a zasiahnuté časti tela. Používajte ochranné okuliare.
  • Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. Odstráňte obsah/obal odovzdaním oprávnenej osobe na nakladanie s odpadmi alebo vrátením dodávateľovi.
  • Obsahuje: linalool, limonén. Môže vyvolať alergickú reakciu.
  • Chemický minimalizmus: Suroviny pre našu drogériu volíme tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí aj planéty. Netestujeme na zvieratách. Tento výrobok neobsahuje ropné deriváty, chlór, syntetickú parfumáciu ani farbivá.
KRAJINA PÔVODU: Česká Republika