Výrobca: Yellow & Blue
Kód produktu: 1432
Dodanie: 1-3 dni
8.10€
Bez DPH: 6.75€
Varianty

Množstvo

Na čistenie a úspornejšiu prevádzku umývačiek riadu, práčok, varných kanvíc, kávovarov. Skvele vyčistí usadený vodný kameň z WC, roztok doporučujeme na čistenie kúpeľňových a kuchynských povrchov. Úsporný oproti tekutým prípravkom - kupujete len prášok, nie je nutné baliť vodu.

POUŽITIE:

  • Práčky a umývačky: Nasypeme 1 hrnček (cca 200 g) prášku do bubna prázdnej práčky alebo na dno prázdnej umývačky a spotrebič zapneme na prací/umývací cyklus pri teplote 50-60 °C. Po zahriatí vody spotrebič vypneme a 30 minút necháme pôsobiť. Potom program dokončíme, vrátane preplachu vodou.
  • Kávovary: 1 lyžicu (cca 15 g) rozpustíme v teplej vode, vlejeme do kávovaru a necháme prejsť varným cyklom. Potom prepláchneme čistou vodou.
  • Varné kanvice: Kanvicu naplníme vodou, pridáme 1 lyžicu (cca 15 g) a privedieme k varu. Kanvicu vypneme a necháme cca 30 minút pôsobiť. Potom vylejeme a dôkladne vypláchneme vodou.

  • Horúci roztok zostávajúci po čistení spotrebičov môžeme využiť na čistenie WC i na povrchy v kúpeľni a v kuchyni.

Návod na domácu výrobu plákadla:

  • Zmiešame 1 l vlažnej vody a 150 g kyseliny citrónovej. Môžeme navoňať obľúbenou prírodnou silicou. Dávkujeme 30-45 ml podľa tvrdosti vody do zásobníka na aviváž.
UPOZORNENIE: Prípravok nepoužívajte k čisteniu hliníkových nádob.

ZLOŽENIE: 100 % kyselina citronová. (kyselina citrónová je potravinárskej kvality, nie je však určená pre vnútorné použitie) (CAS 5949-29-1)

Suroviny pre výrobu sa volia tak, aby predstavovali čo najmenšiu záťaž pre zdravie ľudí i planéty. Netestuje sa na zvieratách.

BEZPEČNOSŤ: VAROVANIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Po manipulácii starostlivo umyte ruky. Noste ochranné rukavice. PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút opatrne vyplachujte vodou. Vyberte kontaktné šošovky, ak sú nasadené a pokial je možné ich lachko vybrat. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhladajte lekársku pomoc / ošetrenie. Uchovávajte mimo dosah detí.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

Súvisiace produkty