Výrobca: Yellow & Blue
Kód produktu: 4183
EAN 8594165002471
Dodanie: 1-3 dni
3.90€
Bez DPH: 3.25€

Množstvo

Pomarančový čistič v spreji veľmi účinne odstraňuje povrchové nečistoty a mastnoty, atrament, mastné odtlačky prstov, čistí škvrny na kobercoch a podlahách.

Vyrábame ho z terpénov z pomarančových šupiek, ktoré mu dodávajú krásnu citrusovou vôňu.

  • Neutrálne pH.
Ekologický pomarančový čistič na mastnotu (usadeniny v dreze, otlačky prstov) a anorganické škvrny (atrament, decht, žuvačka). Neutrálne pH odmasťovača je vhodné aj pre mramorové povrchy.

POUŽITIE: pomarančový čistič nastriekajte na ošetrovaný povrch a zotrite. Pri veľkom znečistení nechajte pôsobiť niekoľko minút. Odmasťovač môžete použiť aj na škvrny na bielizni, najprv ale otestujte stálofarebnosť textilu.

ZLOŽENIE: < 5 % pomarančové terpény, neionické tenzidy, anionické tenzidy, d-limonene. 

BEZPEČNOSŤ: obsahuje menej ako 5 % pomarančové terpény, anionické a neionické tenzidy. 

UPOZORNENIE: Spôsobuje vážne podráždenie očí. Uchovávajte mimo dosahu detí. Používajte ochranné rukavice. PRI POŽITÍ: Pri zdravotných problémoch volajte NÁRODNÉ TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ CENTRUM ( +421 2 54 774 166 ) alebo lekára.  PO ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. Ak pretrváva podráždenie očí: Vyhľadajte lekársku pomoc / starostlivosť. Skladujte pri teplote 5 – 30 °C. Likvidácia: použitý obal po vypláchnutí odovzdajte do triedeného komunálneho odpadu, zvyšok nespotrebovaného výrobku odstráňte s prebytkom vody do kanalizácie.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika