Výrobca: Hanus
Kód produktu: 1014
EAN 8588000736010
Dodanie: 1-3 dni
6.90€
Bez DPH: 5.75€

Množstvo

Sirup je určený pre deti od 6 mesiacov. Obsahuje vitamín C, je bez konzervačných látok, neškodný pre detský chrup a jeho vývin a je vhodný pre diabetikov.

ZLOŽENIE: 100 g sirupu obsahuje Extractum echinaceae purpureae herba 64 g, Sorbitolum 35 g, Acidum L – ascorbicum (vitamín C) 1 g, prírodne identická aróma 0,44 g.

DÁVKOVANIE: Prípravok podávať deťom 3 x denne lyžičkou alebo ho primiešať do čaju, ovocnej šťavy, prípadne kaše.

Deti vo veku:

  • od 6 mesiacov do 2 rokov: 5 až 20 kvapiek
  • od 2 do 6 rokov: 20 až 40 kvapiek
  • od 6 do 10 rokov: 40 až 50 kvapiek.

Pri vyšších dávkach je možné vybrať kvapkaciu vložku a užívať 1 kávovú lyžičku sirupu, čo je zároveň i jednorazová dávka pre dospelých.Pri akútnych ochoreniach alebo v začiatočných štádiách choroby je vhodné podávať prípravok 5 x denne po dobu troch dní. Prípravok je potrebné podávať minimálne 5 dní, nie však viac ako 2 mesiace bez aspoň 10 dňovej prestávky v užívaní.

KONTRAINDIKÁCIE: Nesmie sa podávať pri tuberkulóze, leukémii a autoimunitných ochoreniach.

UPOZORNENIE: Nepodávať pri známej alergii na prípravok. Neprekračovať dávkovanie. Prípravok neobsahuje konzervačné látky a preto je potrebné po použití fľašku dôkladne uzavrieť a podľa možnosti skladovať v chladničke. Po prvom otvorení spotrebovať do 14 dní. Prípadný zákal nie je na závadu. Pred použitím pretrepať. Kvapkajte vo zvislej polohe hore dnom.

ZLOŽENIE:

100 g sirupu obsahuje:

  • Extractum echinaceae purpureae herba 64 g
  • Sorbitolum 35 g
  • Acidum L – ascorbicum (vitamín C) 1 g
  • Prírodne identická aróma: 0,44 g/100 g

SKLADOVANIE: Prípravok neobsahuje konzervačné látky a preto je potrebné po použití fľašku dôkladne uzavrieť a podľa možnosti skladovať v chladničke. Po prvom otvorení spotrebovať do 14 dní. Prípadný zákal nie je na závadu. Pred použitím pretrepať. Kvapkajte vo zvislej polohe hore dnom.

KRAJINA PÔVODU: Slovenská Republika

LETÁK K PRODUKTU: pre zobrazenie kliknite sem

ZDROJ: www.hanus.sk