Výrobca: Konopná Farma Liptov
Kód produktu: 4702
EAN 8588008674659
Dodanie: 1-3 dni
6.20€
Bez DPH: 5.17€
Varianty

Množstvo

Konopná sušina (čaj) obsahuje čisto samičie kvety a listy, kde sa nachádza najviac vitagénov – látok, ktoré dodávajú ľudskému organizmu energiu a stavebné látky pre biosyntézu.
Nájdeme v nich aj kanabinoidy, ktoré majú ešte silnejšie antioxidačné účinky než dobre známy vitamín C.

Je pestovaná v krásnej a čistej Liptovskej prírode pod tatranskými horami. Sušine venujú maximálnu pozornosť a zbierajú ju ručne, aby bola zachovaná čo najvyššia kvalita, celistvosť a jej charakteristická oriešková chuť.

INFORMÁCIA: Konopná sušina s mätou pripravená ako čaj je skvelým doplnkom pre všetkých ľudí, ktorí trpia nespavosťou alebo inými poruchami spánku. Konopná sušina má pozitívne účinky pri častom budení, strhávaní sa zo sna či spánku, po ktorom sa zobudíme unavenejší, než sme si večer líhali. Spolu s mätou zasa výborne pôsobí na tráviaci trakt, chráni žalúdok, žlčník aj črevá. Odbúrava nadúvanie, nevoľnosť, žalúdočné kŕče a podporuje tvorbu žalúdočných kyselín.

Na rozdiel od mnohých liekov na spanie a upokojenie nemá konopa žiadne negatívne vedľajšie účinky, naopak, poskytuje celý rad nových pozitívnych dopadov. 

Pomáha so zmierňovaním migrén, bolestí kĺbov, svalových kŕčov či fantómových bolestí. Dokáže pozitívne ovplyvniť aj zlú náladu či upokojiť v stresových situáciách. Táto zmes tiež pozitívne pôsobí na imunitu, pomáha pri prechladnutí, bolesti hlavy a posilňuje celú nervovú sústavu.

V konopnej sušine nájdeme obrovské množstvo dôležitých živín vrátane omega-3 mastných kyselín, železa, vápnika, horčíka či draslíka a vitamíny A, C, E, D, B1, B2, B3. Vďaka tomuto výživovému arzenálu získate pri pravidelnom pití konopnej sušiny silnejšiu imunitu, pevnejšie zuby a kosti, silnú antioxidačnú činnosť organizmu i správnu hladinu cholesterolu.

Okrem toho sa konopná sušina vo svete používa pri zmierňovaní príznakov Parkinsonovej, Alzheimerovej či Crohnovej choroby, ako aj pri liečbe reumatickej artritídy, sklerózy multiplex a pri následkoch chemoterapie po liečbe rakoviny.

  • Jednoducho oživí váš každodenný nápojový lístok :)

ZLOŽENIE: konopná sušina zo samičích kvetov a listov certifikovanej odrody, a sušina mäty priepornej

POUŽITIE: jedna polievková lyžica do 300 ml horúcej vody (nie vriacej). Nechať lúhovať 5-10 minút. Podľa chuti oslaďte, najlepšie medom, ako váš obľúbený bylinkový čaj. Taktiež odporúčame pridať kúsok masla alebo kvapku oleja pre maximálny účinok a uvoľnenie kanabinoidov. Kombinovať môžete aj s CBD alebo CBG olejmi.

SPOTREBA:  najlepšie spotrebovať do: dátum uvedený na obale ( 1 rok od dátumu výroby)

OBSAH BALENIA: 30g

SKLADOVANIE: na suchom a tmavom mieste

KRAJINA PÔVODU: Slovenská Republika

ZDROJ a viac informácií o produkte: www.konopnafarmaliptov.sk