Výrobca: JACK N´ JILL
Kód produktu: 2622
EAN 9312657011225
Dodanie: 1-3 dni
5.20€
Bez DPH: 4.33€

Množstvo

Jack N Jill Silikonová zubná kefka na prst je bezpečným a hygienickým spôsobom čistenia prvých zúbkov vášho bábätka (už od 6.mesiaca). (vyrobená zo 100% lekárskeho a potravinárskeho silikónu)

  • Bola navrhnutá na jednoduchý a efektívny štart správnej ústnej hygieny. 
  • Je jednoduchá na použitie, jemná k ďasnám, netoxická a bez PVC a BPA.

Kefka je obojstranná, použite kefkovú stranu na jemné vyčistenie zúbkov dieťatka a jamkovú stranu použite na masáž ďasien - skvelé pre ďasná, z ktorých vyrastajú zúbky.

Je vhodné ju používať s prírodnou zubnou pastou Jack n´Jill.

POUŽITIE: Umyte si ruky aj kefku pred každým použitím. Aplikujte na kefku malé množstvo prírodnej Jack N’Jill zubnej pasty. Jemne čistite zuby krúživými pohybmi. Vhodné pre prvé zúbky.

Kefka je obojstranná „kefková časť“ je určená na jemné vyčistenie zúbkov dieťaťa a „jamková časť“ na masáž ďasien – skvelá pre ďasná z ktorých vyrastajú práve zúbky.

TIP: Vždy sa uistite, že vaša Jack N’Jill silikónová zubná kefka na prsty je čistá. Umývajte ju teplou mydlovou vodou. Je možné ju sterilizovať. Uchovávajte v čistej nádobe.

UPOZORNENIE: Použitie u dieťaťa/dojčaťa je samozrejme len za asistencie dospelého. Toto nie je cumlík! Nepoužíva sa na sanie ani žuvanie. Kefka žuvanie nevydrží! Pri poškodení či natrhnutí okamžite zahodiť.

ZLOŽENIE: 100% vzácny lekársky a potravinársky silikón

BALENIE OBSAHUJE: 2ks

KRAJINA PÔVODU: Čína