Výrobca: Kvitok
Kód produktu: 2182
EAN 8588006755794
Dodanie: 1-3 dni
6.90€
Bez DPH: 5.75€
Varianty

Množstvo

Zubný prášok s aktívnym čiernym uhlím. Je to kľúčová zložka pre žiarivý chrup a dôkladné odstránenie nečistôt a zubného povlaku.

Vďaka svojim excelentným adsorpčným vlastnostiam na seba dokáže naviazať veľké množstvo nečistôt – je to silný detoxikátor už v malom množstve.

Zubný prášok obsahuje tiež kurkumu, ktorá podporuje čistenie a bielenie zubov, má antibakteriálne, antiseptické a protizápalové účinky, čím zabraňuje rozvoju zápalov.

  • jemne čistí, ošetruje a chráni ďasná
  • vhodný najmä pre citlivé zuby
  • osviežuje dych a zlepšuje stav ďasien
  • vhodný pre citlivé zuby a ľudí, ktorých trápi zápach z úst
POUŽITIE: naneste malé množstvo prášku (napr. lyžičkou) na navlhčenú zubnú kefku a očistite chrup bežným spôsobom. Zubný prášok je možné používať samostatne alebo v kombinácii s vašou obľúbenou zubnou pastou a ústnou vodou.

ZLOŽENIE: Calcium Carbonate (kalciový prášok), Bentonite (bentonit íl), Activated Charcoal (aktívne čierne uhlie), Curcuma Longa Root Powder (kurkuma), Sodium Lauryl Sulfoacetate (jemný tenzid z kokosového oleja), Salvia Officinalis Oil (esenciálny olej Šalvia lekárska), Mentha Piperita Oil (esenciálny olej Mäta), Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil (esenciálny olej Škorica), *Limonene, *Linalool, *Eugenol

*prirodzene vyskytujúce sa v siliciach

*tento produkt neobsahuje žiadne konzervačné látky, syntetické parfumy či ropné deriváty.

OBSAH ZLOŽIEK RASTLINNÉHO PÔVODU: 100%

SKLADOVANIE: pre zachovanie kvality skladujte na suchom, chladnom a tmavom mieste. Zabráňte kontaktu so vzdušnou vlhkosťou.

KRAJINA PÔVODU: Slovenská Republika

ZDROJ: www.kvitok.skn

Štítky: navia