Výrobca: Ecover
Kód produktu: 1141
EAN 5412533408928
Dodanie: 1-3 dni
6.00€
Bez DPH: 5.00€
Varianty

Množstvo

Prostriedok na umývanie riadu s citrónom. Ušetríte s ním životné prostredie a zároveň budete mať čistý a voňavý riad. Účinne umyje, odmasťuje a pritom je jemný k vašej pokožke.


Účinne umyje riad bez toho, aby tvoril veľké množstvo peny. Využíva čistiacu silu povrchovo aktívnych látok na rastlinnej báze. Prostriedok je veľmi koncentrovaný, používa sa preto v malých dávkach. Odpovedajúca dávka je zhruba jedno streknutie, čo je asi 8 ml na 10 l vody. 


Prírodná harmančeková vôňa vám túto neobľúbenú domácu činnosť aspoň trochu spríjemní. 

Výťažky z harmančeka a nechtíka lekárskeho majú upokojujúce účinky na pokožku rúk, ktorá je často behom umývania riadu namáhaná. 


ZLOŽENIE: 5 – 15 % neiontovej povrchovo aktívnej látky, ? 5% aniontovej povrchovo aktívnej látky, parfum (éterický olej z citrónu, limonene). Ďalšie: voda, alkohol, citrát sodný, lauryllaktát, denaturačné činidlo, kyselina mliečna.

DÁVKOVANIE:  Jedno stlačenie fľaše je doporučená dávka na umývadlo so špinavým riadom


UPOZORNENIE: obsahuje: coco glukosid, kyselina mléčná, laurylsulfát sodný, lauryl glukosid. H315 - Dráždi kožu; H318 - Spôsobuje vážne poškodenie očí. P102 – Uchovávajte mimo dosahu detí. P305+P351+P338 - PRI ZASIAHNUTÍ OČÍ: Niekoľko minút ich opatrne vyplachujte vodou. Ak používate kontaktné šošovky a ak je to možné, odstráňte ich. Pokračujte vo vyplachovaní. P310 - Okamžite volajte lekára, TOXIKOLOGICKÉ INFORMAČNÉ STREDISKO. P302+P352 - PRI STYKU S KOŽOU: Umyte veľkým množstvom vody. P332+P313 - Pri podráždení kože: Vyhľadajte lekársku pomoc/ošetrenie. P101 Ak je potrebná lekárska pomoc, majte k dispozícii obal alebo etiketu výrobku. .


KRAJINA PÔVODU: Belgicko


Výrobky ECOVER sú vyrábané na báze minerálnych látok a rastlinných zložiek, ktoré sa rýchlo rozkladajú pri minimálnom zaťažení životného prostredia. Ich ekologická kvalita je daná starostlivým výberom zložiek z obnoviteľných zdrojov:


  • prípravok na umývanie riadu je rovnako ako všetky výrobky od firmy ECOVER vyrobený na rastlinnej a minerálne báze. Neobsahuje ropné zložky, je biodegradibilný a netestovaný na zvieratách. 
  • je balený v 100 % recyklovateľných obaloch vrátane uzáverov a môže sa pochváliť prísnou certifikáciou Ecocert
  • Ecover je jednou z najpopulárnejších značiek ekologickej drogérie