Výrobca: Himalyo
Kód produktu: 4478
EAN 8594193243082
Dodanie: 1-3 dni
4.20€
Bez DPH: 3.50€

Množstvo

Prírodny balzam na pery s obsahom vzácnych olejov z rakytníka tibetského a goji.

Oleje v balzame sú čistou esenciou v maximálne koncentrovanej forme. Získavajú sa šetrnou extrakciou zo semienok plodov - tento veľmi náročný a nákladný proces výroby prináša vysoko koncentrovaný kokteil účinných látok.

Na jedinú kvapku oleja sa spotrebuje až tridsať čerstvých plodov tej najkvalitnejšej odrody goji alebo rakytníka.

  • Goji, ktoré je po tisícročia považované za elixír krásy a večnej mladosti, je v kozmetike hojne využívané práve vo forme oleja. Rovnako ako rakytník, ktorému pôvodní obyvatelia Himalájí prisudzovali regeneračné účinky.

Aj v modernej medicíne nachádzajú prírodné extrakty vo forme oleja čoraz častejšie použitie. Napríklad prípadová štúdia Puredia z roku 2017 dokumentovala dopady dvojtýždňového aplikovanie rakytníkového oleja na pooperačné jazvy a jeho schopnosť sa vstrebať do hlbších štruktúr pokožky.

Pery sú náchylnejšie na poškodenie pri nepriaznivých vplyvoch vonkajšieho prostredia (sucho, silný vietor, zmeny teplôt). Doprajte preto svojim perám potrebnú výživu a ochranu, ktorú si zaslúžia.

POUŽITIE: aplikujte podľa potreby na pery, balzam je vhodný na každodenné používanie

ZLOŽENIE: Olea Europaea Fruit Oil, Cera Alba, Ricinus communis Seed Oil, Butyrospermum Parkii Butter, Candelilla Cera, Cocos nucifera Oil, Tocopheryl Acetate, Hippophae Rhamnoides Fruit Oil, Lycium barbarom Seed Oil, Parfum, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Helianthus annuus Seed Oil

BALENIE: 100% recyklovateľná  papierová vysúvacia tuba

UPOZORNENIE: uchovávajte v suchu a tme, pri teplote 10 - 25 ° C.

KRAJINA PÔVODU: Česká Republika

Štítky: rakytnik, goji, natur, tibet